Opis oferty

Orange Polska oferuje nieruchomości na sprzedaż z przeznaczeniem pod hotele i akademiki.
Rynek hotelowy w dużych i mniejszych miastach odbudowuje się po okresie pandemii oraz mimo trwającej inflacji i wojny na Ukrainie. Jak prognozują eksperci rok 2024 dla hotelarstwa będzie okresem wzrostu i powrót do zysków z 2019. Według analityków, w latach 2023–2027 w sześciu miastach Polski ma powstać ponad 2,8 tys. pokoi hotelowych. Oferta hotelowa Warszawy ma się poszerzyć o 1433 pokoi, Krakowa – 654, Gdańska – 468, Wrocławia – 149, Katowice – 97,  Poznania – 50.

Przy planowaniu obiektu hotelowego czy akademika najważniejsza jest lokalizacja i koncepcja oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, które znacznie efektywnej wykorzystują energię i są ekologicznie zrównoważone.
Prywatne akademiki natomiast są najbardziej poszukiwanym aktywem wśród nieruchomości alternatywnych. Wartość tego typu inwestycji w Europie wzrosła o połowę w ciągu zeszłego roku.
W naszym portfolio mamy szeroki wybór adresów od nieruchomości nad morzem, jeziorem, po lokalizacje w centrach miast.

Nieruchomości na sprzedaż wyróżniają się:

  • dogodną komunikacją
  • bliskością tras szybkiego ruchu, portów lotniczych oraz dworców kolejowych
  • atrakcyjną lokalizacją w nadmorskich lub uzdrowiskowych kurortach

Zapoznaj się i wybierz jedną z wielu ofert nieruchomości na sprzedaż pod działalność hotelową lub akademiki, hostele:

Inwestycje do 1 mln:

Inwestycje do 2 mln:

Inwestycje do 3 mln:

Inwestycje powyżej 3 mln:

Zapraszamy do pobrania materiałów!

Lokalizacja

W naszym portfolio mamy szeroki wybór adresów od popularnych miejscowości turystycznych nad morzem, jeziorem, po lokalizacje w centrach miast.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.