O nas

Orange Polska oferuje na sprzedaż około 300 nieruchomości o przeznaczeniu komercyjnym i mieszkalnym na terenie całej Polski. Ponadto do wynajęcia - powierzchnie biurowe, usługowo-handlowe i magazynowe w rozpoznawalnych lokalizacjach biznesowych.

Nieruchomości Orange to:

  • szeroki wybór budynków biurowych, magazynowych, technicznych, gruntów inwestycyjnych, lokali komercyjnych, domów i działek;
  • najlepsze adresy: atrakcyjne lokalizacje w centrach miast wojewódzkich, powiatowych i w mniejszych miejscowościach;
  • potencjał inwestycyjny: nieruchomości na biura, usługi, hotele, logistykę, akademiki i inne projekty deweloperskie.

Skąd nieruchomości w ofercie Orange?

Historia zaczyna się… w 1928 r. wraz z powstaniem państwowego przedsiębiorstwa Polska Poczta, Telegraf i Telefon, z którego w latach 90. XX wieku wydzielono Telekomunikację Polską S.A. Od 2012 r. firma funkcjonuje pod międzynarodową marką Orange. Wczesne technologie telekomunikacyjne wymagały rozległych powierzchni do utrzymania urządzeń technicznych. Dziś, dzięki rozwojowi technologicznemu, Orange może świadczyć bardziej zaawansowane usługi wykorzystując zdecydowanie mniejsze powierzchnie. Ponadto scentralizowanie działalności i relokacje pracowników do większych obiektów o wyższych standardach pracy sprawiły, że wiele budynków wykorzystywanych jest tylko w części. Orange oferuje więc na sprzedaż nieruchomości, których nie wykorzystuje do głównych działań biznesowych.

Jacy jesteśmy?

  • Kompetentni – nasz zespół tworzą ludzie z doświadczeniem w branży nieruchomości. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych Klientów - zarówno przed, jak i po sprzedaży. Przy większych przedsięwzięciach świadczymy pełne wsparcie koncepcyjne, prowadzimy też szczegółowe konsultacje.
  • Otwarci i transparentni – współpracujemy z pośrednikami na zasadzie umowy otwartej. Mamy sprawdzone prawa do dysponowania nieruchomościami i jasno określone zasady współpracy.
  • Wiarygodni – stabilność finansowa spółki gwarantuje wywiązywanie się z podjętych zobowiązań.

W co wierzymy?

W nowe technologie. Zysk ze sprzedanych nieruchomości inwestujemy w rozwój usług telekomunikacyjnych, m.in. w rozbudowę sieci światłowodowej. Wierzymy, że dzięki temu przyczyniamy się do budowy społeczeństwa cyfrowego.

Poznaj Doradców Sprzedaży Orange

Nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci przy wyborze nieruchomości, oferty wynajmu lub projekcie inwestycyjnym. Napisz lub zadzwoń i poznaj najlepsze oferty Nieruchomości Orange.

Dział sprzedaży

Dariusz Afrykański

Dariusz Afrykański

Wioleta Czarnecka

Wioleta Czarnecka

Agnieszka Kędziora

Agnieszka Kędziora

Sylwia Lipnicka

Sylwia Lipnicka

Elżbieta Rabajczyk

Elżbieta Rabajczyk

Anna Sitarska

Anna Sitarska

Emilia Spała-Nowaczenko

Emilia Spała-Nowaczenko

Marcin Świderski

Marcin Świderski

Bartosz Hajdarowicz

Bartosz Hajdarowicz

Joanna Szpyra

Joanna Szpyra

 

Magdalena Ważyńska

Magdalena Ważyńska

 

Dział wynajmów

Piotr Kalinowski

Piotr Kalinowski