Uwarunkowania planistyczne

Dla terenu obejmującego nieruchomość obowiązują ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego uchwalonego Uchwałą nr XIII/110/11 Rady Miejskiej w Lwówku Śląskim z dnia 27 października 2011 r. w sprawie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla obrębu nr 1 miasta Lwówek Śląski.
Teren w granicach działek oznaczony jest symbolem MW/U – zabudowa wielorodzinna, usługi.

Opis oferty

Budynek pod obiekt hotelowy, w pobliżu Rynku.

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 574 m2.

Na terenie ogrodzonej działki znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 2 380,40 m2 oraz budynek garażowy (cztery pomieszczenia garażowe oraz dwa techniczne o pow. 151,70 m2). Budynek biurowy 4-kondygnacyjny murowany, z poddaszem użytkowym oraz piwnicą. Wewnątrz wydzielono pomieszczenia biurowe (m.in. w układzie gabinetowym), techniczne, magazynowe, gastronomiczne oraz sanitarne, ponadto do dyspozycji 2 klatki schodowe. W obiekcie mieszczą się również dwa lokale mieszkalne o powierzchniach – 69,60 m2 i 62,90 m2. Na działce utwardzone miejsce do wykorzystania jako parking. Nieruchomość z dobrą ekspozycją od ulicy Szkolnej.

W skład nieruchomości wchodzą:

 • budynek biurowy– pow. użytkowa  2 380,40 m2
 • budynek garażowy – pow. użytkowa 151,70 m2

Łączna powierzchnia budynków wynosi 2532,10 m2.

W pobliżu:

 • 60 m – droga wojewódzka nr 364
 • 200 m – Rynek
 • 200 m – duży dyskont spożywczy
 • 350 m – Urząd Miasta i Gminy
 • 500 m – stacja kolejowa oraz dworzec autobusowy

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Głównym atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja w centrum Lwówka Śląskiego, obok Rynku. Ponadto budynek z dużymi możliwościami adaptacyjnymi – puste powierzchnie biurowe. Nieruchomość do wykorzystania na cele biurowo-usługowe, edukacyjne, hostele oraz mieszkalne (2 lokale mieszkalne w obiekcie).

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo Ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

 • powierzchni 331,90 m2 łącznie w budynkach, w tym w budynku biurowo-technicznym A: piwnica 104 m2, parter 103,5 m2, I piętro 100,1 m2; w budynku B: parter 24,3 m2
 • w gruncie na zasadzie służebności przesyłu 66,9 m2
 • elewacji na zasadzie służebności przesyłu 66,67 m2
 • dachu na zasadzie służebności przesyłu 1 m2

 

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wcześniejszego wybrania oferenta i sprzedaży nieruchomości przed zakończeniem promocji.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone