Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Międzyzdroje nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym symbolem U.6 – tereny zabudowy usługowej.

Opis oferty

Nieruchomość idealna pod pensjonat lub inne usługi – 450 m od plaży.

W skład transakcji wchodzą 2 lokale użytkowe:

 • nr 1 o powierzchni 434,90 m2
 • nr 2 o powierzchni 240,80 m2

wraz z udziałem w częściach wspólnych i prawie użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 1 958 m2. W skład nieruchomości wchodzi również garaż o powierzchni 62,50 m2 na 3 miejsca postojowe.
Łączna powierzchnia budynków wynosi 738,5 m2.

Budynek mieszkalno-usługowy jest obiektem 2-kondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym. W części zachodniej znajdują się: 2 mieszkania na parterze, a na piętrze 2 pokoje hotelowe. W części wschodniej biura i pomieszczenia techniczne w kondygnacji parteru oraz pokoje hotelowe na piętrze. Wejścia do budynku od strony podwórza.Dostępne instalacje:  elektryczna, wodno-kanalizacyjna, telefoniczna, klimatyzacyjna oraz centralne ogrzewanie.

Działka posiada regularny, prostokątny kształt. Podwórze utwardzone, zagospodarowane na parking naziemny dla kilku samochodów. Nieruchomość jest w części wynajmowana – lokal mieszkalny w części lokalu użytkowego nr 1.

W pobliżu:

 • 50 m - deptak miejski
 • 100 m - główne arterie miasta/przystanki autobusowe
 • 300 m - molo w Międzyzdrojach
 • 500 m - Promenada i Aleja Gwiazd
 • 600 m - granica Wolińskiego Parku Narodowego

 

Lokalizacja

 

 

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącej:

 • powierzchni – 157,60 m2 w budynku na zasadzie użytkowania
 • służebności przesyłu w gruncie 124,52 m2
 • użytkowania elewacji na powierzchni 4,9 m2
 • użyktowania dachu na powierzchni 1,5 m2
 • użytkowanie na gruncie na powierzchni 0,10 m2

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności. 

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wcześniejszego wybrania oferenta i sprzedaży nieruchomości przed zakończeniem promocji.

Do czasu wykonania prac posprzedażowych nw. pomieszczenia będą użytkowane przez OPL w piwnicy budynku A:
- pom. nr 0.03 (pom. zbiorników) – 23,40 m2

Informacje dla pośredników

Po sprzedaży pracownicy / partnerzy techniczni OPL muszą mieć zapewniony dostęp do wejścia do budynku – dedykowane wejście B i C Zasady rozliczenia za zużytą wodę i odprowadzenie ścieków – (wc - pom. nr 18 na parterze budynku - do ustalenia między nabywcą a OPL przy sprzedaży nieruchomości i do zapisania w umowie użytkowania pomieszczeń pozostających w gestii OPL.

Pomieszczenia objęte OPR na rzecz OPL na parterze będą ogrzewane elektrycznie.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone