Opis oferty

Nieruchomości śląskie

Nieruchomości na Śląsku cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony potencjalnych nabywców – i nie bez przyczyny. Ten region Polski, podobnie jak choćby Mazowsze, województwo dolnośląskie czy sąsiadująca Opolszczyzna ma swoim mieszkańcom sporo do zaoferowania, zarówno jeśli chodzi o infrastrukturę, połączenia komunikacyjne jak i rynek pracy. W przypadku nieruchomości, śląskie jest też atrakcyjne pod względem cenowym – w tym województwie wciąż można kupić działkę, mieszkanie czy dom w cenie znacznie niższej niż w wielu innych regionach kraju.

Działki na sprzedaż – śląskie dobrym miejscem do życia

Osoby, które na co dzień pracują np. na terenie konurbacji górnośląskiej (czyli m.in. w Katowicach, Gliwicach, Chorzowie itd.) często marzą o własnym domu. Działki budowlane można znaleźć m.in. w ofercie nieruchomości Orange – wśród nich są i takie, które położone są na terenie konurbacji lub w jej najbliższym otoczeniu, jak i te zlokalizowane bliżej północnych granic województwa. Przybywa firm, które zdecydują się na zakup takiej działki i realizację inwestycji mieszkaniowej.

Nieruchomości inwestycyjne na Śląsku

Województwo śląskie jest też regionem, w którym sporo firm decyduje się na inwestycję w gotowe nieruchomości mieszkaniowe – zarówno jeśli chodzi o mieszkania (nie tylko deweloperskie), jak i domy na sprzedaż z rynku wtórnego. Śląsk w ostatnich latach bardzo szybko się rozwija, rosną też płace, co jest szczególnie dobrze widoczne na przykładzie Katowic. Jednocześnie ceny nieruchomości wciąż są atrakcyjne na tle kraju, co zachęca do zakupu gruntu czy lokalu inwestycyjnego. 

 

Aby uzyskać kluczowe informacje, dotyczące poszczególnych ofert wystarczy kliknąć  „pobierz materiały".

Sprawdź szczegóły, klikając w wybrane pozycje:

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.