Uwarunkowania planistyczne

Na podstawie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Koniecpol nieruchomość znajduje się w strefie K1.13 MN(U) - tereny zabudowy jednorodzinnej z usługami podstawowymi oraz KD/Z – tereny dróg publicznych.

Opis oferty

Budynek biurowy w Koniecpolu.

Nieruchomość składa się z działek o łącznej powierzchni 2458 m2, tworzących jeden kompleks o kształcie foremnego prostokąta.
Grunt jest zabudowany wolnostojącym, dwukondygnacyjnym budynkiem biurowo-technicznym ze strychem nieużytkowym, o powierzchni użytkowej 378,92 m2. Ponadto wzdłuż zachodniej granicy nieruchomości posadowiony jest kompleks budynków gospodarczych, oraz garażowych: jednokondygnacyjny budynek pomocniczy biurowy o powierzchni użytkowej 109,22 m2 oraz budynek magazynowo-garażowy o powierzchni użytkowej 108,76 m2 z agregatem prądotwórczym. Nieruchomość częściowo ogrodzona, plac utwardzony kostką betonową.

W pobliżu:

  • punkty usługowo-handlowe
  • 200 m – Rynek
  • 800 m – Urząd Miasta i Gminy
  • 2 km – stacja kolejowa Koniecpol

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

  • powierzchni  97,33 m2 na zasadzie użytkowania w budynku B, w tym w piwnicy 17,35 m2, na I piętrze 79,98 m2,
  • pomieszczenia nr 64 o pow.16,89 m2 w budynku magazynowo-garażowym, w którym znajduje się agregat prądotwórczy,
  • powierzchni 208,84 m2 gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone