Uwarunkowania planistyczne

Nieruchomość na biura, usługi, magazyny i hale, blisko centrum.

Działki nr 3464/4; 3464/5; 3478/1 znajdują się na obszarze oznaczonym w planie symbolem PU- zabudowa usługowa, obiekty produkcyjne, składy i magazyny. Działka 3464/3 w większości położona jest na terenie oznaczonym symbolem PU, a częściowo na obszarze oznaczonym jako KDL- droga publiczna, klasy ulicy lokalnej.

Opis oferty

Biura z dużą działką 800 m od ścisłego centrum.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Myszkowie, przy ulicy Sadowej 7. Składa się z działek o numerach: 3464/9, 3464/4, 3464/5, 3478/1, o łącznej powierzchni 1902 m².
Działki tworzą jeden kompleks o kształcie foremnego wielokąta.
Nieruchomość zabudowana jest wolnostojącym, trzykondygnacyjnym budynkiem biurowo-technicznym (A) o powierzchni użytkowej 485,50 m², oraz jednokondygnacyjnym budynkiem magazynowym (B) o powierzchni użytkowej 116,70 m².
Nieruchomość w całości ogrodzona, plac utwardzony kostką brukową oraz płytami betonowymi. Na terenie działki zlokalizowany jest przenośny kontener z agregatem.
Budynek biurowo - techniczny (A)budynek wolnostojący, o funkcji technicznej, trzykondygnacyjny, Wybudowany w 1982 roku. Budynek wykonany jest w konstrukcji tradycyjnej murowanej z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej. Fundamenty betonowe zbrojone. Stropy – płyty prefabrykowane typu „Żerań”. Stropodach wentylowany, kryty papą termozgrzewalną. Schody prefabrykowane. Stolarka okienna PCV. Stolarka drzwiowa – aluminiowa, stalowa, drewniana. Podłogi - wykładzina PCV, dywanowa płytki ceramiczne. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, na parterze tynk strukturalny. Sufity częściowo podwieszane. Rynny i rury spustowe - PCV i blacha ocynkowana. Elewacja ocieplona – tynk strukturalny.Instalacje znajdujące się w budynku: CO gazowe, wodno-kanalizacyjna, odgromowa, elektryczna, gazowa, telekomunikacyjna, telefoniczna, grawitacyjna.
Budynek magazynowy (B)budynek wolnostojący o funkcji magazynowej, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Rzut regularny, w kształcie prostokąta, o wysokości 4,60 m. Budynek wykonany jest w konstrukcji tradycyjnej murowany z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej. Wzdłuż ściany nośnej pęknięcie na całą wysokość. Strop – płyty prefabrykowane. Stropodach pokryty papą termozgrzewalną. Stolarka drzwiowa - stalowa. Posadzki betonowe. Tynki wewnętrzne i zewnętrzne cementowo-wapienne. Rynny i rury spustowe - PCV i blacha ocynkowana. Instalacje znajdujące się w budynku: elektryczna.

W pobliżu:

  • 800 m – centrum miasta
  • 900 m – przystanek autobusowy, stacja kolejowa Myszków
  • 3 km – Park Krajobrazowy Orlich Gniazd
  • 25 km – Częstochowa
  • 38 km – Katowice

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 138,90 m² w budynku biurowo-technicznym na zasadzie użytkowania

2) powierzchni 93,12 m² w gruncie na zasadzie służebności przesyłu

3) powierzchni 36 m² gruntu na zasadzie użytkowania

4) powierzchni 28,5 m² na elewacji na zasadzie służebności przesyłu

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone