Uwarunkowania planistyczne

Budynek pod usługi w pobliżu Rynku.

Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Bolesławiec – dla prawobrzeżnej części miasta, ograniczonej od południa i wschodu granicami administracyjnymi miasta Bolesławiec, od północy drogą krajową nr 4, od zachodu rzeką Bóbr, uchwalonym przez Radę Miasta Bolesławiec Uchwałą Nr VI/43/07 z dnia 14 marca 2007 roku (Dz.U.Woj. Dolnośląskiego z 22-05- 2007 roku Nr 120, poz. 1607) nieruchomość położona jest na terenie, oznaczonym symbolem A-U 254 - Przeznaczenie podstawowe – usługi.

Opis oferty

Budynek pod usługi z parkingiem tylko 500 m od Rynku.

Nieruchomość z bardzo dobrą ekspozycją od strony ulicy Karola Miarki, w pierwszej linii zabudowy. Na terenie usytuowany jest budynek biurowo-techniczny oraz garaż. Pierwszy obiekt parterowy, podpiwniczony o powierzchni 707 m2, zlokalizowany szczytem w stosunku do ulicy. Wewnątrz znajduje się duże pomieszczenie o powierzchni 116 m2 do dowolnej aranżacji oraz kilka pomieszczeń biurowych, magazynowych i socjalnych. Dostępne są 3 wejścia: pierwsze od ul. Karola Miarki, drugie boczne, a także trzecie, główne od strony parkingu.

Budynek garażu o powierzchni 86,50 m2, parterowy, niepodpiwniczony na 2 samochody.

Na terenie nieruchomości znajduje się parking na 8 samochodów.

Działka na której znajduje się nieruchomość, jest ogrodzona, ma nieregularny kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia wynosi 2070 m2. Teren poza zabudowaniem jest częściowo utwardzony, a na pozostałym obszarze porośnięty trawą.

Atutem nieruchomości jest jej dogodne położenie, dojazd oraz parking. Nieruchomość doskonale nadaje się pod usługi, np. na klub fitness.

W pobliżu:

  • 270 m - Międzynarodowe Centrum Ceramiki, Park Wodny Orka
  • 500 m - Muzeum Ceramiki w Bolesławcu
  • 650 m - droga wojewódzka 363
  • 800 m - dworzec PKP
  • 48 km - Legnica
  • 55 km - Jelenia Góra

 

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Nieruchomość usytuowana jest na osiedlu wielorodzinnym, z pełnym dostępem do szerokiej oferty handlowo-usługowej, edukacyjnej oraz zdrowotnej. Atutem też jest duży parking znajdujący się na terenie nieruchomości.  Ze względu na korzystny układ funkcjonalny nieruchomość podsiada potencjał na prowadzenie różnorodnej działalności, m.in. może zostać przekształcona na biura lub osiedlowe centrum handlowe (dyskont). Według estymacji Orange Polska możliwy jest wzrost powierzchni o ok. 260 m2.

Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:

  • użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 239,42 m2
  • nieodpłatnej służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone