Opis oferty na sprzedaż

Budynek pod usługi z parkingiem tylko 500 m od Rynku.

Nieruchomość z bardzo dobrą ekspozycją od strony ulicy Karola Miarki, w pierwszej linii zabudowy. Na terenie usytuowany jest budynek biurowo-techniczny oraz garaż. Pierwszy obiekt parterowy, podpiwniczony o powierzchni 707 m2, zlokalizowany szczytem w stosunku do ulicy. Wewnątrz znajduje się duże pomieszczenie o powierzchni 116 m2 do dowolnej aranżacji oraz kilka pomieszczeń biurowych, magazynowych i socjalnych. Dostępne są 3 wejścia: pierwsze od ul. Karola Miarki, drugie boczne, a także trzecie, główne od strony parkingu.

Budynek garażu o powierzchni 86,50 m2, parterowy, niepodpiwniczony na 2 samochody.

Na terenie nieruchomości znajduje się parking na 8 samochodów.

Działka na której znajduje się nieruchomość, jest ogrodzona, ma nieregularny kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia wynosi 2070 m2. Teren poza zabudowaniem jest częściowo utwardzony, a na pozostałym obszarze porośnięty trawą.

Atutem nieruchomości jest jej dogodne położenie, dojazd oraz parking. Nieruchomość doskonale nadaje się pod usługi, np. na klub fitness.

W pobliżu:

  • 270 m - Międzynarodowe Centrum Ceramiki, Park Wodny Orka
  • 500 m - Muzeum Ceramiki w Bolesławcu
  • 650 m - droga wojewódzka 363
  • 800 m - dworzec PKP
  • 48 km - Legnica
  • 55 km - Jelenia Góra

 

Uwarunkowania planistyczne

Budynek pod usługi w pobliżu Rynku.

Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Bolesławiec – dla prawobrzeżnej części miasta, ograniczonej od południa i wschodu granicami administracyjnymi miasta Bolesławiec, od północy drogą krajową nr 4, od zachodu rzeką Bóbr, uchwalonym przez Radę Miasta Bolesławiec Uchwałą Nr VI/43/07 z dnia 14 marca 2007 roku (Dz.U.Woj. Dolnośląskiego z 22-05- 2007 roku Nr 120, poz. 1607) nieruchomość położona jest na terenie, oznaczonym symbolem A-U 254 - Przeznaczenie podstawowe – usługi.

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:

- powierzchni - 239,42 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania, (budynek A: parter: 179,14 m2, piwnica: 28,01 m2; Budynek B: garaż 32,27 m2),
- powierzchni - 95,22 m2 w gruncie na zasadzie służebności przesyłu,
- powierzchni - 0,2 m2 na gruncie na zasadzie użytkowania,
- powierzchni – 62,80 m2 na elewacji na zasadzie użytkowania,
- powierzchni - 11,02 m2 na dachu na zasadzie użytkowania (pod skraplacze klimatyzacji)

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone