Opis oferty

Inwestor to nie zawsze osoba czy firma, która obraca milionami złotych. Zanim dotrze się na wyższy pułap finansowy trzeba zacząć od rozsądnego pomnażania mniejszego kapitału. Jednym z pewniejszych obszarów inwestycyjnych jest rynek nieruchomości.

Orange proponuje wiele nieruchomości na sprzedaż z przedziału od 1 mln do 1,5 mln.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. nieruchomości na Mazurach, w Ruciane-Nida, pod budynek usługowo-mieszkalny czy w Nidzicy z potencjałem na mieszkania. Dodatkowo dysponujemy  nieruchomościami w woj. mazowieckim, w pobliżu Warszawy. W miejscowości Izabelin usytuowany jest budynek biurowy doskonale nadający się do adaptacji na mieszkanie.
Z kolejnych propozycji nieruchomości na sprzedaż uwagę zwraca budynek biurowy z dużym potencjałem w centrum Pucka, zaledwie 600 m od plaży i mola. Spośród nieruchomości zachodniopomorskich mamy natomiast do zaoferowania budynek w Kamieniu Pomorskim na cele mieszkaniowe, hotel lub inne usługi, w okolicy Zalewu Kamieńskiego.

Sprawdź nieruchomości z różnorodnym przeznaczeniem, które nadają się m.in. na budynek usługowy, budynek mieszkalny, czy hotel lub pensjonat:

Inwestycje od 1 mln do 1,5 mln:

 

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.