Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z ustaleniami Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą nr 362/XXXIX/2005 Rady Miasta Gorlice z dnia 29.09.2005 r., nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 21.UC – tereny usług komercyjnych – przeznaczeniem podstawowym są usługi handlu.

Opis oferty

Kompleks budynków z przeznaczeniem na usługi komercyjne i publiczne.

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1655/4 z obrębu nr 6, o powierzchni 1965 m² oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:
- budynku biurowo-technicznego „A” o powierzchni netto  1029,29 m2
- budynku biurowo-technicznego „B” o powierzchni netto 111,43  m².
Budynek biurowo-techniczny „A” – obiekt wybudowany w drugiej połowie lat 1960-tych, wolnostojący, w całości podpiwniczony, dwukondygnacyjny. Pierwotnie w budynku mieściła się centrala międzymiastowa. W budynku w okresie ostatnich dziesieciu lat prowadzone były prace modernizacyjne i remontowe. Zmieniono częściowo układ pierwotny adaptując sale centrali na pomieszczenia biurowe.
Budynek biurowo-techniczny „B” – obiekt przylega do zabudowy sasiedniej działki, niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny. Wybudowany w latach 80-tych XX w. Po modernizacjach przeprowadzonych w latach 1991-1995 powierzchni w budynku adaptowano na potrzeby biurowe oraz techniczne.

W pobliżu:

  • 100 m – centrum handlowe
  • 150 m – duży dyskont spożywczy
  • 200 m – dworzec autobusowy
  • 500 m – droga krajowa nr 28
  • 35 km – Nowy Sącz

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) łącznej powierzchni 333,56 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania
2) powierzchni 94,56 m2 w gruncie na zasadzie służebności przesyłu
3) powierzchni 18 m2 na dachu na zasadzie służebności przesyłu
4) powierzchni 43,54 m2 na elewacji na zasadzie służebności przesyłu

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone