Uwarunkowania planistyczne

Dla nieruchomości  obowiązuje MPZP: Uchwała Nr XXXV/272/01 Rady Miejskiej w Policach z dnia 27 marca 2001 r. w sprawie zmian w planie miejscowym zagospodarowania przestrzennego miasta Police, dla obszaru położonego na południe od ulicy Tanowskiej i na zachód od linii kolejowej Szczecin - Trzebież, tzw. "Police-Zachód". MPZP wszedł w życie 22.06.2001r.

J4 UŁ - teren łączności do dalszego użytkowania;
- wysokość zabudowy dostosowana do istniejącej w sąsiedztwie (w sąsiedztwie jest również zabudowa wielorodzinna 4 kondygnacyjna),
- podtrzymuje się istniejące wydzielenie terenu.

Opis oferty

Budynek zaledwie 15 km od centrum Szczecina.

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki ewidencyjnej nr 305/8 obrębu 14 o powierzchni 1998 m² oraz prawo własności do zabudowań posadowionych na tym gruncie: budynek biurowo-techniczny o powierzchni użytkowej 1163,68 m² .
Budynek biurowo-techniczny – obiekt wolnostojący, wykonany w technologii mieszanej jako murowany 2 kondygnacyjny, w części 1 kondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, z dachem płaskim. Budynek z trzema odrębnymi wejściami A-B-C o zróżnicowanej wysokości, składa się z trzech brył.

W pobliżu:

  • 200 m – duży dyskont spożywczy
  • 250 km – przystanek autobusowy
  • 1 km – stacja kolejowa Police
  • 1,5 km – Rynek
  • 15 km – centrum Szczecina

 

 

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, na zasadzie:

  • użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 460,12 m2;
  • służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone