Opis oferty

Nieruchomości zachodniopomorskie

Inwestycja w nieruchomości nad morzem może być wyjątkowo opłacalna – i to nie tylko na Pomorzu, ale też nieco dalej na zachód kraju. Województwo zachodniopomorskie nie tylko jest miejscem atrakcyjnym turystycznie, ale w dodatku to właśnie na Pomorzu Zachodnim coraz więcej firm decyduje się na zakładanie oddziałów czy tworzenie filii, pojawiają się też centra logistyczno-dystrybucyjne.

Działki na sprzedaż – zachodniopomorskie coraz mocniej oblegane

Jeśli chodzi o nieruchomości inwestycyjne w województwie zachodniopomorskim, dużym zainteresowaniem cieszą się grunty – a zwłaszcza działki budowlane. Wielu inwestorów decyduje się m.in. na zakup ziemi jak najbliżej morza, tak, by móc następnie zbudować lokale mieszkalne, lokale inwestycyjne pod wynajem czy apartamenty. Niektóre firmy decydują się też na zakup działki pod budowę hoteli pracowniczych.

Nie można też zapominać, że w przypadku Pomorza Zachodniego istotną rolę odgrywa nie tylko bliskość morza, ale również granicy z Niemcami – co jest kolejną ogromną zaletą tego regionu, także z punktu widzenia inwestora.

Warto też zwrócić uwagę na rozwijający się Szczecin – w ostatnim czasie przybywa w tym mieście inwestycji premium, co oznacza zwiększony popyt na tego rodzaju nieruchomości.

Nieruchomości zachodniopomorskie – na sprzedaż

W ofercie nieruchomości Orange znajdują się zarówno grunty inwestycyjne, jak i budynki, które mogą zainteresować inwestorów chcących rozwinąć swoją firmę na Pomorzu Zachodnim. Zakup nieruchomości zawsze warto poprzedzić odpowiednią analizą, pomocna może też okazać się konsultacja ze specjalistą.

Osoby, które są zainteresowane nieruchomościami inwestycyjnymi w innych regionach, mogą sprawdzić ofertę nieruchomości Orange na Mazowszu, Dolnym Śląsku czy Śląsku.

Sprawdź szczegóły klikając w wybrane nieruchomości:

Zapraszamy do pobrania materiałów! (We invite You to download the materials)

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.