Opis oferty

Orange Polska oferuje na sprzedaż nieruchomości z przeznaczeniem pod realizację projektów hotelowych i akademików.

Popularność mediów społecznościowych oraz indywidualizacja zmieniają trendy w wielu dziedzinach gospodarki. Branża hotelowa nie jest wyjątkiem, dlatego też inwestorzy prześcigają się w pomysłach jak wyróżnić się na tle innych. Dużym zainteresowaniem cieszą się hotele zaadaptowane w odrestaurowanych kamienicach i obiektach, które miały niegdyś inne funkcje. Te cechy w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją wpływają na sukces inwestycji. Orange posiada tego typu nieruchomości.

W naszym portfolio mamy szeroki wybór adresów od popularnych miejscowości turystycznych nad morzem, jeziorem, po lokalizacje w centrach miast.

Nieruchomości wyróżniają się:

  • dogodną komunikacją
  • bliskością tras szybkiego ruchu, portów lotniczych oraz dworców kolejowych
  • atrakcyjną lokalizacją w nadmorskich lub uzdrowiskowych kurortach

Zapoznaj się i wybierz jedną z wielu ofert nieruchomości pod działalność hotelową:

Zapraszamy do pobrania materiałów!

Lokalizacja

W naszym portfolio mamy szeroki wybór adresów od popularnych miejscowości turystycznych nad morzem, jeziorem, po lokalizacje w centrach miast.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.