Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z Miejscowym Planem zagospodarowania Przestrzennego Miasta Zduńska Wola nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym symbolem 7MW – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej; częściowo także na terenie oznaczonym symbolem 5KD1/2 – tereny dróg publicznych – ulic dojazdowych.

Opis oferty

Budynek biurowo-techniczny w dobrze skomunikowanej okolicy.

Działka o powierzchni 178 m2 zabudowana budynkiem biurowo-technicznym o powierzchni użytkowej 121,60 m2.

Budynek był obiektem 2-kondygncyjnym, wolnostojącym, podpiwniczonym. Wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany. Elewacja zewnętrzna pokryta tynkiem cienkowarstwowym na styropianie. Podłogi betonowe wyłożone gresem, płytkami ceramicznymi lub wykładziną dywanową. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, pomalowane farbą lub pokryte boazerią.Budynek wyposażony w instalacje: elektryczną, odgromową, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania.

Układ funkcjonalny obejmuje pomieszczenia biurowe i techniczne na parterze, pomieszczenie socjalne na piętrze, w piwnicy znajdują się pomieszczenia magazynowe. Do budynku prowadzi jedno wejście.

W pobliżu:

  • 250 m - Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz
  • 400 m - ul. Łódzka
  • 500 m - dworzec autobusowy PKS
  • 1,5 km - dworzec PKP
  • zabudowa mieszkaniowa jedno- i wielorodzinna

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

  • PIWNICA - pom. nr 9003 – kablownia o pow. netto 5,46 m2
  • PARTER - pom. nr 0001 – CA/PG o pow. netto 45,22 m2

Łączna powierzchnia objęta OPR-em użytkowaniem wynosi: 50,68 m2 + 8m2 na elewacji.
Łączna powierzchnia OPR w formie służebności przesyłu wynosi 7m2.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone