Uwarunkowania planistyczne

W myśl postanowień Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Sieradz nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie terenów oznaczonych symbolem: TŁ – tereny radiokomunikacji i teletransmisji.

Opis oferty

Nieruchomość o rozmaitych możliwościach inwestycyjnych ok. 1,5 km od Rynku.

Dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek o szerokich możliwościach inwestycyjnych, położony na dużej działce o powierzchni 8853 m2. Działka może zostać zagospodarowana pod parking. Do nieruchomości prowadzą 2 wejścia od strony dziedzińca, komunikację wewnętrzną zaś zapewnia klatka schodowa. Pomieszczenia w budynku zaaranżowane są w układzie gabinetowym z głównym ciągiem komunikacyjnym pośrodku. Wielkość gabinetów waha się w granicach 20 m2.

Nieruchomość znakomicie nadaje się na budynek biurowy lub obiekt handlowo-usługowy, aktualne powierzchnie biurowe mogą być wykorzystane na sklepy i punkty usługowe.

Doskonała lokalizacja, układ i konstrukcja nieruchomości daje również możliwość aranżacji obiektu na działalność hotelową.

W pobliżu:

 • 100 m - dworzec PKS
 • 950 m - CH Rondo
 • 1,5 km - Rynek
 • 2 km - CH Galeria Sieradzka
 • 2 km - Wzgórza Zamkowe

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Nieruchomość jest atrakcyjnie zlokalizowana, z dobrą ekspozycją oraz łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Na terenie tym nie obowiązuje plan miejscowy. Istniejący obiekt można przebudować oraz nadbudować dodatkową kondygnacją realizując dodatkową powierzchnię usługową PUU ok. 6 000 m2.

„Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty”.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostepu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

 • powierzchni 1208,79 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania
 • powierzchni 719,54 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu
 • powierzchni 58,6 m2 nad gruntem, na zasadzie użytkowania
 • powierzchni 12,1 m2 na gruncie, na zasadzie użytkowania
 • powierzchni 31 m2 na dachu, na zasadzie użytkowania
 • powierzchni 183 m2 na elewacji, na zasadzie użytkowania

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone