Uwarunkowania planistyczne

Działka o nr ewidencyjnym nr 472, położona przy Placu Bohaterów 15, obręb ewidencyjny nr 1 – Miasto Słubice, znajduje się w granicach terenu oznaczonego symbolem 14.06 - przeznaczenie terenu dla funkcji administracji i usług publicznych.

Opis oferty

Budynek biurowy z parkingiem w centrum Słubic.

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni  3 289 m2.

Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1288,80 m2 oraz budynek garażowy i agregatornia. Obiekt biurowy 4-kondygnacyjny z przyziemiem. Wewnątrz budynku mieszczą się różnorodne powierzchnie biurowe (od 15 do 25 m2) oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Komunikację zapewnia 1 klatka schodowa. Do budynku prowadzi wejście od strony pl. Bohaterów. Dojazd zapewniają 2 bramy.

Budynek garażowy (6 garaży) i agregatornia stanowią jeden ciąg i są przedzielone ścianą.

Działka o regularnych, korzystnych kształtach, zbliżonych do prostokąta. Teren w większości jest utwardzony i wykorzystywany jako parking na 20 miejsc postojowych. Przed budynkiem od strony wschodniej oraz wzdłuż południowej krawędzi, od strony ulicy Pl. Bohaterów, znajduje się należący do miasta parking na kilka miejsc postojowych. Atutem nieruchomości jest bardzo duża działka, dogodne położenie oraz dojazd. Obiekt doskonale nadaje się na placówkę medyczną, administracyjną, biura lub hotel.

W skład nieruchomości wchodzą:

 • budynek biurowy o pow. użytkowej 1288,80 m2
 • budynek garażowy 
 • agregatornia 

Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 1504 m2.

W pobliżu:

 • 250 m – 2 duże dyskonty spożywcze
 • 300 m – dworzec PKS
 • 400 m – Urząd Miejski
 • 400 m – droga krajowa nr 31
 • 2,8 km – Frankfurt nad Odrą
 • 3,5 km – stacja kolejowa Słubice
 • 5 km – autostrada A2

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Ze względu na atrakcyjne położenie w bliskim sąsiedztwie obiektów administracji, bardzo dobrą komunikację publiczną, a także zapisy MPZP nieruchomość posiada potencjał na biura lub usługi publiczne. Istniejący budynek może zostać zmodernizowany i przystosowany do potrzeb najemców.

Lokalizacja ta cieszy się obecnie zainteresowaniem biznesu – powierzchnie są tam wyjmowane przez firmy zewnętrzne. W związku z tym nakłady inwestycyjne mogą zostać ograniczone.

Według estymacji Orange Polska możliwe jest tez uzyskanie dodatkowej powierzchni użytkowej ok 130 m2 poprzez rozbudowę budynków obsługi gospodarczej zgodnie z linią zabudowy wskazaną na rys. planu o wysokości 1 kondygnacji.

„Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty”.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostepu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

 • powierzchni 366,54 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania
 • powierzchni 121,33 m2 gruntu na zasadzie służebności przesyłu
 • powierzchni 10 m2 na dachu budynku A, 0,15 m2 na budynku Agregatu, na zasadzie służebności przesyłu
 • powierzchni 11,2 m2 na elewacji na zasadzie służebności przesyłu

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone