Uwarunkowania planistyczne

Działka nr 4717 położona w Kętach obręb Stare Miasto w obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego gminy Kęty uchwalonym Uchwałą nr IX/68/2015 Rady Miejskiej w Kętach z dnia 17 czerwca 2015 zlokalizowana jest w terenach zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i zabudowy usługowej oznaczonych symbolem 7.MWU.

Opis oferty

Nieruchomość pod osiedle mieszkaniowe lub działalność usługową.

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 932 m2.

Na terenie mieści się murowany budynek biurowo-mieszkalny częściowo o 3 i 4 kondygnacjach wraz z piwnicą. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 1235,98 m2. Wewnątrz budynku znajdują się pomieszczenia biurowe w układzie gabinetowym oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne.

Ponadto w obiekcie na II piętrze zlokalizowany jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61,35 m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 30,93 m2. W budynku znajdują się 2 klatki schodowe (jedna w części mieszkalnej, druga w części biurowej). Na terenie nieruchomości dostępne miejsca parkingowe, wjazd od ulicy Królickiego.

W pobliżu:

  • 100 m – Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego
  • 150 m – centrum handlowe Galeria Sobieskiego
  • 200 m – Urząd Gminy w Kętach
  • 250 m – droga krajowa nr 52
  • 450 m – dworzec kolejowy "Kęty" oraz dworzec autobusowy

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja w samym centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego. Ponadto budynek z wieloma funkcjami – od biurowo-usługowych po mieszkalne. Dzięki temu obiekt posiada duże możliwości inwestycyjne.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:

  • powierzchni – 219,56 m2, w budynku na zasadzie użytkowania
  • powierzchni – 27,97 m2 gruntu na zasadzie służebności przesyłu

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone