Opis oferty

                     Nieruchomości małopolskie

Województwo małopolskie to dobre miejsce do otwarcia własnego biznesu. Rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw sprzyjają m.in. dobra infrastruktura, wsparcie lokalnego samorządu oraz zaplecze kadrowe.  Aby założone przedsiębiorstwo przynosiło zyski, warto zawczasu zadbać o jego siedzibę. Tę znajdziesz w ofercie Orange.

Działki na sprzedaż – małopolskie nieruchomości dostępne od ręki

Małopolska to obszar godny uwagi nie tylko ze względu na swoją historię. To biznesowy region Polski, który stawia na inicjatywy oparte na tradycji, kreatywności i doświadczeniu. Istniejące w województwie nieruchomości inwestycyjne oraz powierzchnie biurowe sprawiają, że jest ono doskonałą przestrzenią do rozwoju dla małych, średnich i dużych firm.

Dostępne w Orange Nieruchomości budynki przeznaczone na sprzedaż zlokalizowane są zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i większych małopolskich miastach. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku nieruchomości dolnośląskich, obiekty przeznaczone są na różne usługi (w tym medyczne), baseny, osiedla mieszkaniowe czy też hotele.

Nieruchomości małopolskie – sprzedaż budynków w Krakowie i okolicach

Kraków, obok Warszawy i nieruchomości mazowieckich, jest jednym z bardziej pożądanych obszarów inwestycyjnych wśród przedsiębiorców. W I kwartale 2023 roku powierzchnia biurowa stolicy Małopolski sięgnęła ok. 1 750 000 mkw.

Jednak Kraków to nie tylko nowoczesne biurowce i lokale usługowe zlokalizowane w ścisłym centrum. Przedsiębiorcy mogą wybierać spośród okazji inwestycyjnych w nieruchomości zlokalizowanych na obrzeżach miasta oraz okolicznych miejscowościach, chociażby Trzebinie, Bochni, Chrzanowie czy Skale. Na uwagę zasługują też nieruchomości śląskie, które, tak jak w przypadku terenów województwa małopolskiego, pełne są obiektów nadających się do adaptacji na różne cele.

Sprawdź szczegóły klikając w wybrane nieruchomości:

Zapraszamy do pobrania materiałów! (We invite You to download the materials)

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.