Uwarunkowania planistyczne

Nieruchomość zgodnie z informacją Urzędu Miasta w Trzebini z dnia 12.10.2016 r. w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Miasta Trzebini posiada przeznaczenie: tereny zabudowy usługowej – symbol identyfikacyjny U5. KDG. Ponadto w/w działki znajdują się w obszarze ekologicznego systemu obszarów chronionych w korytarzu wielofunkcyjnym o szczególnych standardach zagospodarowania w strefie OWO – wysokiej ochrony wód podziemnych oraz w strefie złoża węgla kamiennego ,,Siersza’’.

Opis oferty

Nieruchomość z przeznaczeniem na wszelkie usługi.

Nieruchomość obejmuje działki o powierzchni 5 028 m2.   

Na ogrodzonym terenie mieści się budynek biurowo-mieszkalny 4-kondygnacyjny z piwnicą, o powierzchni użytkowej 2325,3 m2. Obiekt zbudowany ok. 1990 roku. Wewnątrz znajdują się liczne pomieszczenia biurowe (m.in. w układzie gabinetowym), gospodarcze, socjalne, techniczne oraz 2 lokale mieszkalne.

Budynek wyposażony w 2 klatki schodowe – jedna w części mieszkalnej, druga w biurowej. Wejście do części mieszkalnej od strony północnej, natomiast  do biurowej od południa. Na działce utwardzony teren z miejscami parkingowymi.

W pobliżu:

  • Dwór Zieleniewskich
  • 230 m – przystanek autobusowy
  • 400 m - Park linowy „Balapark”
  • 430 m – Urząd Miasta
  • 600 m – Rynek
  • 800 m – droga krajowa nr 79
  • 1,5 km – dworzec kolejowy PKP Trzebinia
  • 4 km – autostrada A4

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja w centralnej części miasta, w pobliżu dużych dróg szybkiego ruchu – DK79 i A4. Sprawny dojazd do Krakowa oraz Katowic – odległość ok. 30-35 km. Ponadto nieruchomość z dużymi możliwościami adaptacyjnymi. Do realizacji możliwa funkcja biurowo-usługowa oraz mieszkalna.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącej:

1) pomieszczeń o łącznej powierzchni 499,8 m2 w budynku na zasadzie użytkowania

2) służebności przesyłu w gruncie – 102,7 m2

3) użytkowania na gruncie – 0,5 m2

4) służebności przesyłu na elewacji budynku 38,88 m2

5) służebności przesyłu na dachu 23 m2

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone