Opis oferty

Inwestycja w nieruchomości to jedna z najpewniejszych opcji by pomnożyć dochód. Nieruchomości w większości przypadków zyskują na wartości wraz z upływem czasu, co przekłada się później na duże profity.

Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim wybór odpowiedniej lokalizacji oraz dokładna analiza rynku. Aby cieszyć się zyskiem, warto obserwować działki inwestycyjnie, takie jak proponowana przez nas Dąbrowa Kopanka o powierzchni ponad 3 ha, usytuowana blisko Łodzi, i największego węzła komunikacyjnego w Polsce (autostrady A1 oraz A2). Duży grunt inwestycyjny w woj. łódzkim doskonale nadaje się pod działalność usługową lub turystyczno-rekreacyjną.

Jeśli jesteś większym inwestorem na pewno w Twoim polu zainteresowana powinny znaleźć się nieruchomości mazowieckie. Stolica oraz jej otoczenie to doskonałe miejsce do realizacji budynku usługowego lub budynku usługowo-mieszkalnego. Inwestycja w mieszkanie w Warszawie to niemal gwarancja dochodu. W naszym portfolio mamy w niedalekiej odległości od Warszawy dwie nieruchomości w miejscowościach Garwolin oraz Brwinów.
Na specjalną uwagę zasługuje również nieruchomość dolnośląska, w Nowej Rudzie. Piękny budynek o powierzchni ponad 1,3 tys. m2 ma olbrzymi potencjał inwestycyjny.

Sprawdź większe nieruchomości na sprzedaż.

Inwestycje powyżej 1,5 mln: 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.