Nowa promocja cenowa

Startujemy z nową promocją cenową!

Myślisz o inwestycji w doskonałej lokalizacji? Szukasz odpowiedniego miejsca na biuro, hotel i wiele innych? Już teraz możesz zrealizować Twój pomysł na inwestycję z nieruchomościami Orange.

Nasza najnowsza promocja zawiera ponad 100 różnorodnych pozycji. W zakładce oferty specjalne – promocje, znajdziesz 12 zestawów, rozdzielonych według możliwości inwestycyjnych. W każdym zestawie lista nieruchomości została podzielona na 3 grupy:

W pierwszej z nich znajdują się nieruchomości, które wcześniej nie były objęte promocją.
Jedną z takich nieruchomości jest budynek w  Opolu, przy ulicy Generała Kazimierza Sosnkowskiego 20. Obiekt położony jest na największym osiedlu miasta. Ponadto posiada przygotowaną koncepcję architektoniczną z przeznaczeniem pod mixed-use.

Druga — dotyczy obiektów, które były objęte nowymi atrakcyjnymi cenami. Od teraz możesz znaleźć te nieruchomości w jeszcze niższej cenie promocyjnej. Kompleks budynków w Radomiu, jest przykładem nieruchomości znajdującej się w tej grupie cenowej. Na terenie obiektu możliwa jest budowa wielofunkcyjnego kompleksu mieszkalno-biurowego z lokalami handlowo-usługowymi oraz parkingami podziemnymi.

 

W ostatniej grupie znajdują się pozycje, których cena promocyjna pozostała taka sama co w poprzedniej przecenie (nowe atrakcyjne ceny). Zachęcamy do zapoznania się z ich unikalnymi możliwościami i proponowanym przeznaczeniem. Na przykładzie  nieruchomości w Tychach możesz dostrzec ogromny potencjał inwestycyjny obiektu. Idealnie nadaje się  do adaptacji pod mixed-use oraz data center.