Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z MPZP - Uchwała Nr XX/361/15 Rady Miasta Opola z dnia 29 grudnia 2015 r. w sprawie uchwalenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Okrąglak" w Opolu z dnia 29 grudnia 2015 r.
TEREN 4U:
1. przeznaczenie podstawowe:
- usługi
- tereny sportu i rekreacji
2. przeznaczenie uzupełniające:
- mieszkania towarzyszące

Opis oferty

Budynek na największym osiedlu miasta.

Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwestycyjne. Na działce znajduje się obecnie budynek biurowo-techniczny o powierzchni użytkowej 9 444,70 m2. Wewnątrz powierzchnie biurowe w dobrym stanie, zaaranżowane m.in. na: sale konferencyjne i szkoleniowe, open space’y, a także pomieszczenia gospodarcze, socjalne, techniczne. Dodatkowo w piwnicy miejsce przeznaczone do aktywnej rekreacji dla pracowników. Obiekt częściowo klimatyzowany, wyposażony w windy osobowotowarowe.

Na obszarze nieruchomości do dyspozycji liczne miejsca parkingowe. Dobry stan powierzchni biurowych daje możliwość szybkiej i dowolnej ich aranżacji. W budynku znajduje się infrastruktura telekomunikacyjna zajmująca ok. 2 tys. m2. Część nieruchomości jest obecnie ogrodzona.

W pobliżu:

  • Hala widowiskowa Stegu Arena
  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
  • 50 m – przystanek autobusowy
  • 100 m – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
  • 200 m – Park-Osiedle im. Armii Krajowej i ogródki działkowe
  • 250 m – duże centrum handlowe
  • 500 m – Miejski Stadion Lekkoatletyczny oraz Stadion Miejski OKS Opole
  • 500 m - Politechnika Opolska
  • 600 m – stacja kolejowa Opole Wschodnie

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

 Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie Ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

  • prawa użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 1835,87 m2

Po czasowym usunięciu i ponownym posadowieniu anten na dachu budynku A istnieje potencjalnie możliwość dobudowania jednej kondygnacji i uzyskania w ten sposób ok. 2 000 m² dodatkowego PUU. Możliwość uzyskania takiego rozwiązania warunkowana jest otrzymaniem pozytywnej decyzji środowiskowej.

 

 

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wcześniejszego wybrania oferenta i sprzedaży nieruchomości przed zakończeniem promocji.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone