Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 16.03.2006 roku działka posiada Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Położona jest w granicach zespołu urbanistycznego Stabłowice Stare II, w strefie ochrony konserwatorskiej, na terenie oznaczonym symbolem MN - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową.

 

Opis oferty

Atrakcyjna działka o korzystnym kształcie.

Działka o powierzchni 961 m2, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 336 – 10 km od centrum Wrocławia. Idealna do wykorzystania na cele komercyjne lub mieszkalne. Ponadto na fragmencie działki oddzielonej ogrodzeniem znajduje się niewielki kontener (nie na sprzedaż). Działka posiada korzystny kształt, teren jest nieutwardzony, porośnięty trawą.

W pobliżu:

  • 250 m – przystanek autobusowy (5 linii)
  • 250 m – droga wojewódzka nr 336
  • 300-400 m – dwa sklepy spożywcze
  • 1,5 km – stacja kolejowa "Wrocław Pracze"
  • 10 km – centrum Wrocławia

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Atutem działki jest dobra lokalizacja blisko przystanku autobusowego. Szybki dojazd z nieruchomości do centrum Wrocławia. Działka do wykorzystania na cele komercyjnie lub mieszkalne.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:

  • powierzchni 75,86 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu
  • powierzchni 37,33 m2 na gruncie, na zasadzie służebności przesyłu

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone