Opis oferty

W najbliższym sąsiedztwie nieruchomość znajduje się w centralnej strefie zainwestowania miasta Złotów przy ulicy Marii Skłodowskiej – Curie 3.  Nieruchomość zabudowana jest budynkiem biurowo – technicznym A; budynkiem biurowo – technicznym B oraz wiatą stalową. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, sieć handlu i usług. Nieruchomość posiada korzystne położenie w stosunku do centrum miasta i obiektów użyteczności publicznej. Teren wycenianej nieruchomości jest utwardzony płytkami chodnikowymi betonowymi. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną o nawierzchni asfaltowej.

Budynek wykonano w technologii mieszanej murowanej jako trzykondygnacyjny, w części 1 kondygnacyjny podpiwniczony    z dachem płaskim żelbetowym krytym papą. Budynek składa się z dwóch segmentów (3kond. i 1 kond. ) połączonych łącznikiem.   

Oferujemy do wynajęcia ok.210 m² powierzchni o zróżnicowanej wielkości pomieszczeń. Istnieje możliwość wynajmu całości wolnej powierzchni lub określonej grupy pomieszczeń. W zależności od wielkości i rodzaju powierzchni cena do uzgodnienia.
Media/uzbrojenie: woda, kanalizacja, elektryczność, ogrzewanie.

Lokalizacja

Dodatkowe informacje dot. najmu / dzierżawy

1) umowa na czas nieokreślony 
2) okres wypowiedzenia 3-6 miesięcy 
3) kaucja zabezpieczająca równowartości 3 miesięcznego czynszu brutto 
4) czynsz podlega rocznej waloryzacji GUS 
5) powierzchnia dostępna od zaraz 
6) warunki umowy do indywidualnego ustalenia 

Zapraszamy. Z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.