Opis oferty

Nieruchomość zlokalizowana jest we Wrześni, w południowo-wschodniej części miasta, około 0,5 km na południowy-wschód od Rynku i niemal 1,3 km na południowy-wschód od Dworca PKP. Usytuowana jest w kwartale ulic: Kościuszki, Legii Wrzesińskiej, Słowian i Wiewiórowskiego, w drugiej linii zabudowy. Zarówno ul. Kościuszki jak i ul. Wrzesińskiej, które krzyżują się w odległości około 60 m od nieruchomości należą do głównych arterii miejskich Wrześni. W otoczeniu nieruchomości występuje zarówno zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna, jak również budynki o charakterze handlowo-usługowym oraz obiekty użyteczności publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie przedmiotowej nieruchomości znajdują się:

- po stronie zachodniej: niewielki budynek mieszkaniowy z lokalem usługowym na parterze oraz dom jednorodzinny, a następnie skrzyżowanie ul. Kościuszki z ul. Wrzesińską i trakt ul. Kościuszki;

- po stronie wschodniej: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wzdłuż ul. Słowian

i ul. Wybickiego;

- po stronie północnej: kameralne budynki mieszkaniowe wielorodzinne, a dalej trakt ul. Legii Wrzesińskiej;

- po stronie południowej: budynek usługowy przy ul. Kościuszki oraz domy jednorodzinne wzdłuż ul. Słowian.

W nieco dalszym otoczeniu znajduje się Szpital Powiatowy, zabytkowy Kościół im. Św. Ducha, Wrzesiński Ośrodek Kultury, Park im. Dzieci Wrzesińskich.

Oferujemy do wynajęcia ok.850 m² powierzchni o zróżnicowanej wielkości pomieszczeń. Istnieje możliwość wynajmu całości wolnej powierzchni lub określonej grupy pomieszczeń. W zależności od wielkości i rodzaju powierzchni cena do uzgodnienia.
Media/uzbrojenie: woda, kanalizacja, elektryczność, ogrzewanie.

Lokalizacja

Dodatkowe informacje dot. najmu / dzierżawy

1) umowa na czas nieokreślony 
2) okres wypowiedzenia 3-6 miesięcy 
3) kaucja zabezpieczająca równowartości 3 miesięcznego czynszu brutto 
4) czynsz podlega rocznej waloryzacji GUS 
5) powierzchnia dostępna od zaraz 
6) warunki umowy do indywidualnego ustalenia 

Zapraszamy. Z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.