Opis oferty

Nieruchomość położona jest przy ul. Złotowskiej w miejscowości gminnej Krajenka,Przedmiot wynajmu zlokalizowany jest w centrum miasteczka przy głównej ulicy – Złotowskiej, stanowiącej lokalny odcinek drogi wojewódzkiej nr 188 (Złotów – Piła) zdominowanej starszą zabudową kamienic z lokalami handlowo – usługowymi. W pobliżu nieruchomości mieści się również oddział Poczty Polskiej, niewielkie osiedle bloków mieszkalnych, ogródki działkowe, stacja paliw oraz park miejski. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się tereny zieleni, wspomniany wcześniej urząd pocztowy oraz działka zabudowana domem mieszkalnym. Ekspozycja nieruchomości, drugoplanowa, przesłonięta budynkiem urzędu pocztowego posadowionym w pierwszej linii zabudowy

Oferujemy do wynajęcia ok.190 m² powierzchni o zróżnicowanej wielkości pomieszczeń. Istnieje możliwość wynajmu całości wolnej powierzchni lub określonej grupy pomieszczeń. W zależności od wielkości i rodzaju powierzchni cena do uzgodnienia.
Media/uzbrojenie: woda, kanalizacja, elektryczność, ogrzewanie.

Lokalizacja

Dodatkowe informacje dot. najmu / dzierżawy

1) umowa na czas nieokreślony 
2) okres wypowiedzenia 3-6 miesięcy 
3) kaucja zabezpieczająca równowartości 3 miesięcznego czynszu brutto 
4) czynsz podlega rocznej waloryzacji GUS 
5) powierzchnia dostępna od zaraz 
6) warunki umowy do indywidualnego ustalenia 

Zapraszamy. Z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.