Opis oferty

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Jarocinie, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 8b (w pobliżu skrzyżowania ulicy Kościuszki z ulicą Niepodległości), w odległości około 70 km od Poznania – stanowiącego siedzibę województwa wielkopolskiego oraz w odległości ok. 50 km od Kalisza – najbliższego większego ośrodka miejskiego w okolicy. Ulica Tadeusza Kościuszki jest ulicą jednokierunkową o niewielkim natężeniu ruchu kołowego, od strony północnej łączy się z ulicą Poznańską (drogą krajową nr 11) stanowiącą trasę wylotową z miasta w kierunku Poznania. W odległości ok. 500 m. na południe od wycenianej nieruchomości krzyżują się drogi krajowe nr 11 (Wrocław – Toruń) i 12 (Dorohusk – Olszyna). Położenie nieruchomości w bliskiej odległości od głównych szklaków komunikacyjnych o znaczeniu ponadlokalnym zapewnia bardzo duże możliwości swobodnych połączeń z miastami sąsiadującymi. Dodatkowo planowana jest budowa obwodnicy Jarocina stanowiącej część drogi ekspresowej S1 Koszalin – Pyrzowice, która powinna przyczynić się do odciążenia ruchu tranzytowego na terenie miasta, oraz zapewnić jeszcze więcej możliwości komunikacyjnych. Nieruchomość położona jest w centralnej części Jarocina, w drugiej linii zabudowy od ulicy Tadeusza Kościuszki.

W odległości do 500 m od budynku znajduje się większość najważniejszych urzędów miejskich takich jak Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski, Sąd Rejonowy, Prokuratura Rejonowa, Urząd Skarbowy, oraz liczne obiekty użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia) i punkty handlowo - usługowe. W odległości ok. 500 m. od nieruchomości znajduje się stacja PKP umożliwiająca szybką komunikację z Poznaniem i innymi miejscowościami, a także Dworzec PKS Jarocin i przystanki Jarocińskich Linii Autobusowych. W najbliższym otoczeniu wycenianej nieruchomości dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, oraz obiekty i usługi centrotówrcze (placówki administracyjne, oświatowe i handlowo – usługowe). Teren nieruchomości jest w pełni  ogrodzony. Ciągi jezdne utwardzone płytami betonowymi, w części przed budynkiem głównym i przy wjeździe na teren nieruchomości urządzone parkingi. Chodniki dla pieszych wykonane z kostki betonowej. Powierzchnie biologicznie czynne porośnięte roślinnością trawiastą i drzewami.

Oferujemy do wynajęcia ok.660 m² powierzchni o zróżnicowanej wielkości pomieszczeń. Istnieje możliwość wynajmu całości wolnej powierzchni lub określonej grupy pomieszczeń. W zależności od wielkości i rodzaju powierzchni cena do uzgodnienia.
Media/uzbrojenie: woda, kanalizacja, elektryczność.

Lokalizacja

Dodatkowe informacje dot. najmu / dzierżawy

1) umowa na czas nieokreślony 
2) okres wypowiedzenia 3-6 miesięcy 
3) kaucja zabezpieczająca równowartości 3 miesięcznego czynszu brutto 
4) czynsz podlega rocznej waloryzacji GUS 
5) powierzchnia dostępna od zaraz 
6) warunki umowy do indywidualnego ustalenia 

Zapraszamy. Z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.