Opis oferty

Nieruchomość znajduje się w centralnej strefie miasta Chodzież przy ulicy Jagiellońskiej 6.  Nieruchomość zabudowana jest budynkiem biurowo – technicznym. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, sieć handlu i usług. W bliskim sąsiedztwie znajduje się  pawilon handlowy – delikatesy oraz budynek poczty.    Nieruchomość posiada korzystne położenie w stosunku do centrum miasta i obiektów użyteczności publicznej.

 Oferujemy do wynajęcia ok.610 m² powierzchni o zróżnicowanej wielkości pomieszczeń. Istnieje możliwość wynajmu całości wolnej powierzchni lub określonej grupy pomieszczeń. W zależności od wielkości i rodzaju powierzchni cena do uzgodnienia.

Media/uzbrojenie: woda, kanalizacja, elektryczność, ogrzewanie

Lokalizacja

Dodatkowe informacje dot. najmu / dzierżawy

1) umowa na czas nieokreślony 
2) okres wypowiedzenia 3-6 miesięcy 
3) kaucja zabezpieczająca równowartości 3 miesięcznego czynszu brutto 
4) czynsz podlega rocznej waloryzacji GUS 
5) powierzchnia dostępna od zaraz 
6) warunki umowy do indywidualnego ustalenia 

Zapraszamy. Z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.