Uwarunkowania planistyczne

Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XI/342/19 Rady Miasta Gdyni z dnia 28 sierpnia 2019 r., nieruchomość położona jest na terenach oznaczonych symbolem M1 – tereny o przewadze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i małych domów mieszkalnych.

Opis oferty

Budynek na cele biurowo-usługowe w prestiżowej dzielnicy willowej, zaledwie 1 km od plaży.

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 847 m2.

Na ogrodzonym terenie mieści się budynek biurowy o powierzchni 307 m2. Obiekt piętrowy, częściowo z piwnicą oraz posiadający korzystną ekspozycję od ulicy Legionów.

Wewnątrz budynku znajdują się różnorodne powierzchnie biurowe, pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Działka o regularnym kształcie przybliżonym do prostokąta i parkingiem na ok. 6 samochodów. Nieruchomość z dostępem do sieci energetycznej, wodno-kanalizacyjnej, telekomunikacyjnej i ciepłowniczej.

W pobliżu:

 • 150 m – przystanek komunikacji miejskie
 • 350 m – droga wojewódzka nr 468
 • 750 m – stacja kolejowa Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, centrum handlowe – Centrum Riviera
 • 1 km – stacja kolejowa Gdynia Stadion, Morze Bałtyckie
 • 3 km – Skwer Kościuszki
 • 7 km – Sopot

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

O potencjale inwestycyjnym stanowi bardzo atrakcyjna lokalizacja, wśród zabudowy willowej oraz blisko morza. Atutem jest także działka z parkingiem. Nieruchomość idealna do przebudowy na lokal mieszkalny połączony z lokalem na biuro lub usługi. 

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

 • powierzchni 117,16 m2 w budynku na zasadzie użytkowania pod urządzenia telekomunikacyjne – na parterze: 85,71 m2 , w piwnicy: 31,45 m2
  Uwzględniając dodatkowe koszty istnieje możliwość konsolidacji urządzeń uwalniając ok. 15 m2 na parterze oraz 10 m2 w piwnicy.
 • powierzchni 25,20 m2 na gruncie na zasadzie użytkowania pod kontener z agregatem
 • powierzchni 6,3 m2 na elewacji oraz 7,5 m2 na dachu, na zasadzie użytkowania
 • powierzchni 66,59 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu

Obecne przyłącze energii elektrycznej pozostaje na potrzeby urządzeń technicznych OPL. Kontrahent wykona we własnym zakresie nowe przyłącze energetyczne.

Istnieje możliwość wypracowania projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez urządzenia siłowni elektroenergetycznej na parterze oraz akumulatorowni w piwnicy. Na koszt inwestora po sprzedaży urządzenia mogą zostać przeniesione do innych pomieszczeń technicznych po odpowiedniej adaptacji.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone