Opis oferty

Do wynajęcia nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji Radomia doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta.
Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię 500 m² w budynku technicznym.
Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na wewnętrznym parkingu.
Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części Radomia, przy jednej z ważniejszych ulic miasta, w obszarze przeważającej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. W zasięgu pieszym znajduje się ulica Kielecka, która jest jedną z trzech głównych ulic Radomia i jednocześnie częścią drogi krajowej nr 7. Ścisłe centrum miasta, gdzie znajduje się największa ilość obiektów użyteczności publicznej, obsługi mieszkańców, liczne sklepy i punkty usługowe zlokalizowane jest w odległości około 2 km na południe od nieruchomości.

Powierzchnia do wynajęcia:
Budynek A techniczny

500m2 - powierzchni.

Dla nieruchomości zostało sporządzone świadectwo charakterystyki energetycznej budynku, które ważne jest do dnia 13.01.2034 roku.
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową: EU= 71,55 kWh/(m2∙rok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową: EK= 147,30 kWh/(m2∙rok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną: EP= 212,20 kWh/(m2∙rok)
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową: UOZE= 0,10 %
Jednostkowa wielkość emisji CO2: ECO2= 0,08 t CO2/(m2∙rok)

Zapraszamy. Z przyjemnością udzielimy szerszych informacji.

Lokalizacja

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.