Opis oferty

Do wynajęcia nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji Lipsku doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta.
Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię 300 m² w budynku techniczno-biurowym.
Nieruchomość lokalowa położona jest w budynku wykorzystywanym na cele handlowo – usługowo – techniczne, zlokalizowanym w centralnej części miasta przy ulicy Zwoleńskiej 4. Znajduje się u zbiegu ulicy Zwoleńskiej z ulicą 1 Maja, w odległości około 100 metrów od ścisłego centrum miasta koncentrującego się przy ulicy Rynek. W otoczeniu dominuje śródmiejska zabudowa handlowo - usługowa. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się obiekty użyteczności publicznej (Urząd Miejski, poczta, dworzec autobusowy, zabudowa wielorodzinna), a także liczne punkty usługowo handlowe (sklepy różnych branż, apteka, kancelaria adwokacka, biuro rachunkowe itp.). W parterze budynku znajduje się sklep wielobranżowy, w sąsiednim segmencie mieści się restauracja a dalej Urząd Miejski. W kontekście przeznaczenia nieruchomości (tereny o przewadze funkcji usługowej), takie położenie zapewnia bardzo dogodny dostęp dla potencjalnych klientów. Lokalizację przedmiotowej nieruchomości na tle analizowanego rynku i jej otoczenie oceniono jako korzystne.

Powierzchnia do wynajęcia:
Budynek A biurowo-techniczny

450m2 - powierzchni magazynowej

Zapraszamy. Z przyjemnością udzielimy szerszych informacji.

Lokalizacja

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.