Opis oferty

Budynek  zlokalizowany jest przy ul. Nowej 2 w Parczewie w centrum miasta w pobliżu Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Poczta. Jest ważnym lokalnym węzłem komunikacyjnym. Krzyżują się tu drogi z kilku kierunków: Łęcznej, Włodawy, Lubartowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Radzynia Podlaskiego, Białej Podlaskiej i Sosnowicy, oddalony o ok. 50 km od przejście granicznego w Sławatyczach, które stanowi  wschodnią granicę Unii Europejskiej.

Oferujemy do wynajęcia 920 m² powierzchni, w większości biurowej, o zróżnicowanej wielkości pomieszczeń, położonej na trzech kondygnacjach. Na parterze zlokalizowany jest lokal o pow. 195 m², z dostępem bezpośrednio z ulicy, z podjazdem dla niepełnosprawnych. Na pierwszym piętrze znajduje się jedno przestronne pomieszczenie o powierzchni  330 m² do ewentualnej adaptacji oraz kilka biur. Wszystkie pomieszczenia położone na II piętrze to pomieszczenia biurowe. Istnieje możliwość wynajmu całości wolnej powierzchni lub określonej grupy pomieszczeń. W zależności od wielkości i rodzaju powierzchni cena do uzgodnienia.

Lokalizacja

Dodatkowe informacje dot. najmu / dzierżawy

1) umowa na czas nieokreślony 
2) okres wypowiedzenia 3-6 miesięcy 
3) kaucja zabezpieczająca równowartości 3 miesięcznego czynszu brutto 
4) czynsz podlega rocznej waloryzacji GUS 
5) powierzchnia dostępna od zaraz 
6) warunki umowy do indywidualnego ustalenia 

Zapraszamy. Z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.