Opis oferty

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Hrubieszowie przy ul. Leśmiana 17, w bliskiej okolicy znajduje się Szpital Powiatowy i Poczta. Hrubieszów to najdalej wysunięte na wschód miasto Polski,  przez które przebiega droga krajowa 74 do Granicy Państwa i Uni Europejskiej, do przejścia granicznego z Ukrainą w  Zosinie. Miasto stanowi centralny ośrodek kultury i oświaty Ziemi Hrubieszowskiej.

Oferujemy do wynajęcia ok. 300 m² powierzchni o zróżnicowanej wielkości pomieszczeń (w tym jedno pomieszczenie na I piętrze o powierzchni 164 m2, do ewentualnej adaptacji). Dostępne pomieszczenia zlokalizowane są w dwóch częściach budynku, do których prowadzą odrębne wejścia:

a)      biurowa część budynku – I piętro (50 m2 + powierzchnia pomocnicza),

b)      biurowo-techniczna część budynku – parter (40 m2 + powierzchnia pomocnicza) oraz I piętro (210 m2 + powierzchnia pomocnicza),

Istnieje możliwość wynajmu całości wolnej powierzchni lub określonej grupy pomieszczeń. W zależności od wielkości i rodzaju powierzchni cena do uzgodnienia.

Lokalizacja

Dodatkowe informacje dot. najmu / dzierżawy

1) umowa na czas nieokreślony 
2) okres wypowiedzenia 3-6 miesięcy 
3) kaucja zabezpieczająca równowartości 3 miesięcznego czynszu brutto 
4) czynsz podlega rocznej waloryzacji GUS 
5) powierzchnia dostępna od zaraz 
6) warunki umowy do indywidualnego ustalenia 

Zapraszamy. Z przyjemnością udzielimy szerszych informacji. 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.