Uwarunkowania planistyczne

Nieruchomość komercyjna w centrum miasta.

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą nr Uchwała nr VIII/79/07 Rady Miejskiej w Darłowie z dnia 19 czerwca 2007 r., nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem A11 U - usługi łączności, dopuszcza się funkcję uzupełniającą usługową.

Opis oferty

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 403/1, 403/2 o łącznej powierzchni 961 m² oraz prawo własności do:

- budynku technicznego o powierzchni użytkowej 237,05 m² posadowionego na działce nr 403/1,
- budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 734 m² posadowionego na działce nr 403/2,
- obiektu garażowego o powierzchni 30,86 m² posadowionego na działce nr 403/2.

Budynek biurowo-techniczny – obiekt wykonano w technologii tradycyjnej murowanej, 2- kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony.

Budynek techniczny – obiekt wykonano w technologii tradycyjnej murowanej, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony z dachem płaskim jednospadowym krytym papą.

Obiekt garażowy – obiekt wykonano w technologii tradycyjnej murowanej , 1-kondygnacyjny, niepodpiwniczony, z dachem czterospadowym krytym blachodachówką.

W pobliżu:

  • 100 m – Rynek
  • 200 m – Zamek Książąt Pomorskich
  • 700 km – stacja kolejowa Darłowo oraz dworzec autobusowy
  • 3 km – Plaża w Darłówku
  • 45 km – Koszalin

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 137,46 m² w budynku technicznym posadowionym na działce nr 403/1 na zasadzie bezterminowego prawa użytkowania;
2) powierzchni 79,9 m² w gruncie na zasadzie służebności przesyłu

3) powierzchni 0,10 m² na gruncie na zasadzie użytkowania

4) powierzchni 9,75 m² na elewacji na zasadzie użytkowania

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone