Uwarunkowania planistyczne

W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Nowy Staw uchwalonym Uchwałą Rady Miejskiej Nr 131/2000 w dniu 27 kwietnia 2000 r., zmianą studium wprowadzoną Uchwałą Nr 290/2006 Rady Miejskiej w Nowym Stawie dnia 30 stycznia 2006 r. oraz zmianą Studium wprowadzoną Uchwałą Nr 83/2011 z dnia 22 czerwca 2011 r. w sprawie uchwalenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Nowy Staw – obszar miasta, powyżej wymieniona nieruchomość znajduje się w obszarze oznaczonym jako: tereny o funkcji komercyjnej łączone z zabudową mieszkaniową.

Opis oferty

Budynek biurowy w Nowym Stawie.

Nieruchomość stanowiąca działkę gruntu nr 6 o pow. 3 132 m² zabudowaną budynkiem biurowo – technicznym. Budynek biurowo-techniczny o pow. uż. 287,22 m² - wolnostojący 1 kondygnacyjny częściowo podpiwniczony wykonany w technologii tradycyjnej – murowany z dachem płaskim krytym papą. W budynku wydzielono pomieszczenia biurowe, techniczne, komunikację, sanitariaty oraz jedno mieszkanie obecnie wolne.
Teren działki poza zabudową w części frontowej niezagospodarowany, z tyłu budynku oraz wjazd utwardzony płytami betonowymi oraz ogrodzony. Ogrodzenie wykonane z siatki w ramach stalowych na słupkach stalowych na podmurówce betonowej. Brama z płaskowników stalowych dwu skrzydłowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się głównie zabudowa usługowa i przemysłowa, budynek mieszkalny wielorodzinny. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się budynek szkoły podstawowej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się budynek Urzędu Miasta, zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Dojazd do nieruchomości drogą o trwałej nawierzchni.

W pobliżu:

  • 350 m – stacja kolejowa
  • 500 m – Urząd Miejski
  • 650 m – duży dyskont spożywczy
  • 2,3 km – droga krajowa nr 55

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do infrastruktury teletechnicznej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

  • użytkowania łącznej powierzchni w budynkach - 45,99 m2
  • służebności przesyłu wynosi w gruncie: 43,07 m2
  • służebności użytkowania na części elewacji oraz dachu
  • 1 miejsce parkingowe dla służb technicznych

Nabywca jest zobowiązany do wybudowania własnego przyłącza EE.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone