Uwarunkowania planistyczne

Obiekt z miejscami parkingowymi w centrum.

Zgodnie z pismem z dnia 3.03.2014 r. nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań teren nieruchomości znaczony jest symbolem Ua. Dopuszcza się wymianę budynków, modernizację i rozbudowę w oparciu o decyzje w trybie indywidualnym.

Opis oferty

Budynek biurowy w centrum Łęczycy, przy głównej arterii komunikacyjnej miasta (DW703).

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 4509 m2.

W skład nieruchomości wchodzą:

 • budynek biurowy o pow. użytkowej 1586,8 m2
 • budynek magazynowy o pow. użytkowej 304,7 m2
 • budynek wiaty o pow. użytkowej 27,7 m2

Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 1919,2 m2.

Na częściowo ogrodzonym terenie znajduje się 4-kondygnacyjny budynek biurowy z piwnicą, o powierzchni użytkowej 1586,8 m2 oraz budynek magazynowy (304,7 m2) i wiata. Wewnątrz obiektu mieszczą się różnorodne powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym), pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Ponadto na nieruchomości znajduje się jedno mieszkanie (51,6 m2) nieposiadające samodzielności lokalowej. Budynek biurowy z korzystną ekspozycją i bezpośrednim wjazdem od ul. Kaliskiej. Na działce utwardzony teren z miejscami parkingowymi.

Obiekt podłączony jest do sieci wodociągowej oraz centralnie ogrzewany z sieci miejskiej. Do wykorzystania na cele biurowo-usługowe.

W pobliżu:

 • 100 m – Kino Górnik
 • 150 m – duży dyskont spożywczy
 • 200 m – przystanek autobusowy
 • 200 m – Urząd Miasta
 • 320 m – Sąd Rejonowy
 • 700 m – Rynek
 • 850 m – droga krajowa nr 91
 • 1 km – dworzec kolejowy ,,Łęczyca”

 

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Atutem jest doskonała lokalizacja w samym centrum Łęczycy, w pobliżu przystanku autobusowego. Ponadto na terenie nieruchomości liczne miejsca parkingowe. Obiekt z dużymi możliwościami inwestycyjnymi. Różnorodne powierzchnie biurowe dają komfort przy adaptacji według własnych potrzeb. Nieruchomość przeznaczona na cele biurowo-usługowe.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącej:

1) powierzchni 445,6 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania

2) powierzchni 8 m2 użytkowania na gruncie

3) powierzchni 145,5 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu

4) powierzchni 27,1 m2 elewacji na zasadzie użytkowania

oraz na rzecz Poczty Polskiej na zasadzie użytkowania powierzchni w budynku – 388,60 m2.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone