Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem A59UP – obszar usług publicznych wydzielonych z podstawowym przeznaczeniem gruntu pod: obiekty oświaty, obiekty kultury, obiekty samorządowe, obiekty administracji publicznej, inne usługi publiczne. Dopuszcza się m.in. lokalizowanie mieszkań na wyższych kondygnacjach oraz obiektów mieszkalnych.

Opis oferty

Duże powierzchnie biurowe z zapleczem gospodarczym.

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 807/1 o powierzchni 4444 m² oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:

- budynku techniczno - biurowego o powierzchni użytkowej 1839 m²
- budynku garażowo – technicznego o powierzchni użytkowej 176,11 m²

Budynek biurowo–techniczny - obiekt o trzech kondygnacjach nadziemnych, niepodpiwniczony, posiada trzy wejścia: dwa większe, zadaszone od strony południowej, usytuowane w pobliżu klatek schodowych oraz jedno mniejsze w szczycie budynku od zachodu.
Budynek garażowo–techniczny - obiekt parterowy, niepodpiwniczony wzniesiony w konstrukcji tradycyjnej, murowanej w 1989 r. Fundamenty: żelbetowe.

W pobliżu:

  • 150 m – Urząd Miasta
  • 200 m – duży dyskont spożywczy
  • 1,3 km – trasa europejska E30
  • 1,9 km – stacja kolejowa

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na rzecz Orange Polska S.A.:
- ograniczonego prawa rzeczowego użytkowania – dotyczy pomieszczeń w budynkach o łącznej powierzchni 432,28 m²
- służebności przesyłu - dotyczy części gruntu o powierzchni 291,18 m².

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone