Uwarunkowania planistyczne

Z Miejscowego planu zagospodarowania Pprzestrzennego z dnia 22.03.2017 r. wynika, że dz. nr 607/5 położona jest w obrębie 9 Żarków na terenie oznaczonym na planie symbolem 27U/MW – użytkowanie podstawowe usługi administracji, handlu, gastronomii, zdrowia i inne, mieszkalnictwo wielorodzinne, natomiast działka 607/11 symbolem 4MW – użytkowanie podstawowe: mieszkalnictwo wielorodzinne z usługami na parterach.

Opis oferty

Lokal użytkowy pod usługi w dobrej lokalizacji, w Głogowie.

Budynek mieści na działce o powierzchni 181 m2.

Obiekt dwukondygnacyjny (w tym piwnica 77 m2 i parter 85,20 m2) o powierzchni użytkowej – 167,50 m2, znajdujący się w pawilonie usługowym. Nieruchomość przylega do budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Wewnątrz znajduje się: 6 pomieszczeń, 2 korytarze, 2 klatki schodowych, 2 węzły sanitarne oraz wiatrołap. Możliwość zaparkowania obok budynku. Lokalizacja o charakterze zabudowy wielorodzinnej sprzyja działalności usługowej w tym miejscu.

W pobliżu:

  • 150-250 m – dwa duże dyskonty spożywcze
  • 200 m – przystanek autobusowy
  • 1,5 km – przystanek kolejowy ,,Krzepów”
  • 2,5 km – droga krajowa nr 12
  • 2,5 km – centrum Głogowa

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Głównym atutem nieruchomości jest jej korzystne położenie wśród zabudowy wielorodzinnej oraz usługowej w pobliżu przystanku autobusowego. Lokal użytkowy z możliwościami adaptacyjnymi, np. na archiwum bądź magazyn.

Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

 

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego prawa rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:

  • powierzchni – 76,3 m2 w budynku na zasadzie użytkowania
  • powierzchni – 13,35 m2 na elewacji na zasadzie służebnosći przesyłu
  • powierzchni – 76,3 m2 na dachu na zasadzie służebnosći przesyłu

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.