Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z ustaleniami Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą nr XIII/90/07 Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim z dnia 25.10.2007 r., nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem 27 U - tereny usług.

Opis oferty

Biura z zapleczem magazynowym w dobrej lokalizacji.

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 622, 624  o łącznej powierzchni 2163 m² oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:
- budynku biurowo- technicznego o powierzchni użytkowej 870,45 m²
– budynku garażowo-magazynowego o powierzchni użytkowej 80,92 m²
- budynku magazynowego o powierzchni użytkowej 70,06 m².


Budynek biurowo – techniczny – obiekt wybudowany w latach 70- tych XX w., murowany, dwukondygnacyjny, podpiwniczony.Budynek garażowo-magazynowy – obiekt wybudowany w latach 70- tych XX w., murowany, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Obiekt składa się z 3 części.Budynek magazynowy - obiekt wybudowany w latach 70- tych XX w., parterowy, konstrukcja drewniana,Nieruchomość jest ogrodzona.

W pobliżu:

  • 200 m – droga krajowa nr 25
  • 400 m – Jezioro Sępoleńskie
  • 1km – centrum miasta
  • 63 km – Bydgoszcz
  • 137 km – Gdańsk

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo, ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 145,34 m2 (lub 201,55 m2) w budynku na zasadzie użytkowania;
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone