Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka nr 400/60 znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 9.MW, 3.U. 7.KDW.

Możliwości inwestycyjne: lokal użytkowy, biuro.

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal użytkowy w bloku mieszkalnym na terenie osiedla mieszkaniowego.

Lokal użytkowy i pomieszczenie przynależne wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej i prawie użytkowania wieczystego działki 400/60 wynoszącym 203118/10000000.

Lokal o powierzchni użytkowej 64,54 m2 położony w 1. kondygnacji budynku mieszkalnego. Układ funkcjonalny obejmuje 2 pokoje, kuchnię, pomieszczenie techniczne, łazienkę + WC, korytarz oraz balkon. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy o powierzchni 3,14 m2. Wejście z klatki schodowej. Budynek mieszkalny to 5-piętrowy blok. Instalacje w budynku: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, teletechniczna, centralne ogrzewanie.

W pobliżu:

  • zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna
  • punkty handlowo-usługowe
  • zespół szkół
  • 600 m – ul. Jana Pawła II, przystanek autobusowy
  • 3,5 km – centrum miasta

Lokalizacja

 

 

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie BEZTERMINOWYCH ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:

- użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 18,10 m2

- NIEODPŁATNEJ służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie i na gruncie

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.