Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z zapisami Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Krasnystaw, zatwierdzonym Uchwałą Nr X/73/2011 Rady Miejskiej w Krasnymstawie z dnia 27 października 2011 r., nieruchomość znajduje się w strefie 9 - strefa handlu targowego.

Opis oferty

Nieruchomość pod biuro, placówkę medyczną lub edukacyjną w centrum miasta, z własnym parkingiem.

Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, murowany, wykonany w technologii tradycyjnej, usytuowany na działce o powierzchni 1191 m2. Wewnątrz znajdują się pomieszczenia biurowe, które w obecnej chwili są w większości wynajmowane oraz pomocnicze pomieszczenia magazynowe. W części pomieszczeń wykonane zostały sufity podwieszane. Przy poniesieniu ograniczonych nakładów finansowych można je wykorzystywać na cele biurowe. Dodatkowym atutem obiektu jest istniejący podjazd dla osób niepełnosprawnych co uatrakcyjnia lokale usługowe jakie mogą powstać na parterze obiektu. Dostęp do budynku zapewniają 2 wejścia, pierwsze od strony ulicy Podwale, drugie od strony podwórza.

Na terenie nieruchomości znajduje się również budynek gospodarczy oraz wiata magazynowa. Łączna powierzchnia zabudowań wynosi 840 m2.

Dojazd do nieruchomości umożliwia droga asfaltowa, bezpośrednio od strony ulicy Podwale, a wjazd odbywa się poprzez dwie bramy wjazdowe z możliwością parkowania samochodów na terenie nieruchomości.

Działka na której znajduje nieruchomość ma regularny kształt zbliżony do prostokąta, jest ogrodzona i w pełni zagospodarowana. Głównym atutem nieruchomości jest idealna lokalizacja w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego.

Nieruchomość można z powodzeniem, wykorzystać na biuro lokalnej firmy czy też na punkt usługowy, placówkę edukacyjną lub medyczną aptekę jak też przebudować z przeznaczeniem na cele mieszkalne.

W pobliżu:

  • 220 m - dworzec autobusowy
  • 230 - Urząd Miasta
  • 270 m - Muzeum Regionalne
  • 1,1 km - stacja PKP Krasnystaw
  • 1.3 km - basen Miejskiego Ośrodka Sportu
  • 1,5 km - droga wojewódzka E372
  • 50 km - Lublin

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Nieruchomość jest dobrze zlokalizowana na terenie miasta, z łatwym dostępem do komunikacji publicznej, wśród zabudowy usługowej. Dodatkowym atutem jest korzystny kształt działki, pozwalający na jej zagospodarowanie. Według estymacji Orange Polska S.A możliwa jest rozbudowa budynku i tym samym wzrost powierzchni o 500 m2. Budynek może zostać poddany modernizacji i przeznaczony na cele biurowe, usługowe, mieszkaniowe.

Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na rzecz Orange Polska S.A.:

  • ograniczonego prawa rzeczowego użytkowania – dotyczy pomieszczeń w budynkach o łącznej powierzchni 272,20 m2
  • służebności przesyłu - dotyczy części gruntu o powierzchni 55,52 m2

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone