Uwarunkowania planistyczne

Budynek biurowy w ścisłym centrum miasta.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość położona jest na terenach usług telekomunikacji (B23UT). Ponadto działka znajduje się na obszarze historycznego układu urbanistycznego miasta, wpisanego do rejestru zabytków. Teren ten znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej.

Opis oferty

Budynek biurowy w ścisłym centrum miasta.

Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m2 położony na działce o pow. 1 972 m2. Budynek jest obiektem 3-kondygnacyjnym, podpiwniczonym, wybudowanym w technologii tradycyjnej – murowany. Bryła o ciekawych walorach architektonicznych, część parterowa ozdobiona boniowaniem. Pozostała część budynku otynkowana. Dach konstrukcji drewnianej, pokryty blachą. Wyposażony w instalacje: elektryczną, teletechniczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, domofonową.

Wykończenie: podłogi pomieszczeń biurowych na parterze, 1- i 2-piętrze wyłożone wykładziną dywanową, ściany otynkowane i pomalowane farbą emulsyjną. W pomieszczeniu socjalnym podłoga pokryta panelami. W oknach powieszone wertykale, w części pomieszczeń biurowych zmontowane podwieszane sufity z oświetleniem rastrowym.

Na działce znajduje się również budynek stacji transformatorowej, obiekt parterowy, murowany. Powierzchnia zabudowy wynosi 32 m2, który nie podlega sprzedaży.
Działka o regularnym kształcie kwadratu, ogrodzona i oświetlona. Ciągi piesze i jezdnia utwardzone kostką Bauma oraz asfaltem. W centralnej części działki znajduje się parking na 15 miejsc postojowych.

W pobliżu:

  • 100 m - DK nr 63
  • 300 m - przystanki autbusowe
  • 500 m - kino, lokale gastronomiczne, kantory, sklepy
  • 500 m - komisariat i Powiatowy Urząd Pracy

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Atutem nieruchomości jest korzystna lokalizacja, w centrum miasta, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej i punktów handlowo-usługowych. Z tego względu najbardziej optymalnym będzie wykorzystanie nieruchomości pod funkcje biurowo-usługowe. Duża działka z parkingiem umożliwia swobodne parkowanie w tej strefie.

Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności  w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
1) w budynku na zasadzie użytkowania – 329,48 m2 oraz dodatkowo na elewacji 63,62 m2 i dachu 2 m2 również na zasadzie użytkowania
2) w gruncie na zasadzie: - służebności przesyłu dla infrastruktury teletechnicznej – 126,97 m2

3) na gruncie 25,10 m2 na zasadzie użytkowania

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone