Uwarunkowania planistyczne

Działka gruntu o nr 481 oznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem A55U- przeznaczenie podstawowe usługi, w tym w szczególności: usługi administracji, edukacji, finansowe, obsługa firm i inne o charakterze biurowym.nieruchomość podlega ochronie konserwatora zabytków – strefa „B” ochrony konserwatorskiej i strefa „K” ochrony krajobrazu.

Opis oferty

Budynek biurowy w centrum miasta.

Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny, podpiwniczony. W piwnicy budynku znajdują się pomieszczenia użytkowe, techniczne, sanitarne i kotłownia. W poziomie parteru znajdują się pomieszczenia usługowe, sanitarne i zespół pomieszczeń zajmowanych przez Pocztę Polską.
Na I piętrze znajdują sie 2 lokale mieszkalne, pomieszczenia biurowe, techniczne, sanitarne, pomocnicze. Na II piętrze znajduje się 1 lokal mieszkalny, pomieszczenia biurowe, techniczne, gospodarcze, sanitarne. W budynku znajdują się dwa lokale mieszkalne objęte umowami najmu na czas nieoznaczony:

- lokal nr 2 o Pu = 68,32 m2 składający się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju położony na I piętrze, 
- lokal nr 3 o Pu = 64,10 m2 składający się z: pokoju z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki z wc, przedpokoju położony na II piętrze. Mieszkania mają średni standard wykończenia wnętrz.


Opis budynku użytkowego:

Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Rzut bryły budynku prostokątny. W budynku znajdują się pomieszczenia garażowe, gospodarcze, magazynowe, sanitarne. Budynek wykonany w technologi tradycyjnej.

W pobliżu:

  •  100 m – dworzec autobusowy
  •  250 m – duży dyskont spożywczy
  •  250 m – Miejski Gminny Ośrodek Kultury
  •  320 m – Muzeum Filumenistyczne
  •  420 m – stacja kolejowa ,,Bystrzyca Kłodzka"
  •  900 m – DK33

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja w centrum miasta, tuż obok dworca autobusowego (100 m) oraz w pobliżu stacji kolejowej (420 m). Ze względu na korzystny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nieruchomość posiada potencjał pod usługi. Bardzo dobrze sprawdzi się jako pensjonat, hotel lub hostel, a także jako przedszkole, sala nauki, sala zabaw dla dzieci.

Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

Założenia sprzedaży

W budynku oraz w gruncie znajdują się elementy czynnej infrastruktury teletechnicznej wykorzystywanej przez Orange Polska SA. (OPL). W przypadku sprzedaży nieruchomości OPL pozostanie użytkownikiem pomieszczeń i właścicielem zlokalizowanych w tych pomieszczeniach urządzeń. Zostanie ustanowione ograniczone prawo rzeczowe - prawo użytkowania pomieszczeń, a także ustanowiona będzie służebność gruntowa przesyłu dla gruntu zajętego przez infrastrukturę teletechniczną.
Budynek – powierzchnia objęta prawem użytkowania razem: 258,41 m2.
Grunt – powierzchnia 19,94 m2
Elewacje – powierzchnia 10,34 m2
Dach – powierzchnia 0,5 m2

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone