Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość położona jest na terenach zabudowy śródmiejskiej.
Możliwości inwestycyjne: biuro, przestrzenie magazynowe.

Opis oferty

Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-magazynowych 100 m od głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Na sprzedaż działka o pow. 3189 m2 zabudowana budynkami:
biurowy o pow. 1147,01 m2
– techniczny A o pow. 53,21 m2
– techniczny B o pow. 31,07 m2
– trafostacji o pow. 47,37 m2

Dodatkowo na nieruchomości zlokalizowanych jest siedem blaszanych garaży, stalowa wiata rowerowa oraz maszt telekomunikacyjny.
Teren działki zagospodarowany, ogrodzony, oświetlony. Ciągi piesze i jezdne wyłożone kostką Bauma.


Budynek biurowy jest obiektem 2-kondygnacyjnym, podpiwniczonym, wybudowany w technologii tradycyjnej – murowanej. Fundamenty żelbetowe. Elewacja budynku otynkowana i pomalowana. Dach płaski. Na podłogach korytarzy oraz klatek schodowych położone płytki ceramiczne.Dostępne instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie.Budynek jest w dobrym stanie technicznym, brak ubytków i spękań.Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia techniczne, pomieszczenia socjalne, sanitariaty oraz klatka schodowa. Na 1. piętrze mieszczą się pomieszczenia „open space“, pomieszczenia biurowe, toalety.

Budynek techniczny A jest obiektem 1-kondygnacyjnym, wykonany w technologii tradycyjnej – murowany. Dach płaski. Układ funkcjonalny budynku tworzą 3 pomieszczenia. W jednym z pomieszczeń wydzielone jest zaplecze sanitarne. Dostępne instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna. Budynek może pełnić funkcje magazynowe.

Budynek techniczny B jest obiektem 1-kondygnacyjnym, wykonany w technologii tradycyjnej – murowany. Dach płaski. Układ funkcjonalny budynku tworzą 2 pomieszczenia: agregatornia i pomieszczenie techniczne. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną.

Budynek trafostacji to obiekt parterowy, murowany. Elewacja budynku otynkowana. Dach płaski. Układ funkcjonalny budynku tworzy 5 pomieszczeń z osobnymi wejściami. Obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną. Budynek może pełnić funkcje magazynowe.
Na terenie działki znajduje się 7 obiektów o konstrukcji stalowej, ze ścianami i dachem wykonanymi z blachy falistej, mogących pełnić funkcje magazynowo-garażowe.

W pobliżu:

  • 200 m - obiekty handlowo - usługowe
  • 200 m - instytucje publiczne
  • 400 m - ul. 17 Stycznia i ul. 11. Pułku Ułanów Legionowych
  • 400 m - Urząd Miasta
  • zabudowa mieszkaniowa

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego na rzecz Orange dla infrastruktury technicznej dotyczącej:

1) powierzchni 760,17 m2 w budynkach, na zasadzie użytkowania

2) powierzchni 304,67 m2 w gruncie i 19 m2 nad gruntem, na zasadzie służebności przesyłu

3) powierzchni 138,66 m2 na gruncie, na zasadzie użytkowania

4) powierzchni 27 m2 na dachu, na zasadzie użytkowania

5) powierzchni 91,85 m2 na elewacji, na zasadzie użytkowania

Istnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną. W ramach rozwiązania urządzenia (wszystkie lub część) mogą zostać przeniesione na dedykowaną powierzchnię. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z Doradcą Sprzedaży.

Informacje dla pośredników

Negocjacje

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone