Uwarunkowania planistyczne

Budynek z magazynem pod data center lub usługi użytelności publicznej

Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Wołów zatwierdzonym przez Radę Miejską w Wołowie, podjętym uchwałą nr LIII/328/2013 z dnia 24.10.2013 r. nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym jako U – tereny usług.

Opis oferty

Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku.

Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny w całości podpiwniczony, składający się z trzech połączonych ze sobą segmentów. Nieruchomość aktualnie wykorzystywana jest na cele biurowe. Pomieszczenia  w całym budynku zaaranżowane są w układzie gabinetowym z głównym ciągiem komunikacyjnym pośrodku. Wielkość gabinetów waha się w granicach 20-25 m2. Dużym atutem budynku jest konstrukcja ramowa, co pozwala na wyburzanie ścian działowych i dowolną aranżację powierzchni. Do obiektu prowadzą 2 wejścia od strony ul. Fryderyka Chopina, a komunikacja wewnątrz zapewniona jest przez dwie klatki schodowe.

W środkowym segmencie znajduje się poddasze użytkowe. Stropy w budynku są żelbetowe, dach został pokryty blachą trapezową, a ogrzewanie jest zapewniane przez piece olejowe.

Na działce znajduje się dodatkowo magazyn oraz agregatornia. Do nieruchomości przynależy duży parking na 40 miejsc postojowych.

Nieruchomość dzięki odpowiedniej infrastrukturze telekomunikacyjnej nadaje się pod data center.

W pobliżu:

  • 600 m – Rynek i Ratusz, Urząd Miasta
  • 300 m – basen sportowy
  • 500 m – dworzec kolejowy Wołów
  • 600 m –  dworzec utobusowy

 

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Nieruchomość dzięki odpowiedniej infrastrukturze telekomunikacyjnej nadaje się pod data center.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:

- użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 455,83 m²;

- nieodpłatnej służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie 143,45 m²;

- użytkowania na gruncie o powierzchni 38,57 m²;

- służebności przesyłu na elewacji 9,87 m²;

 

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wcześniejszego wybrania oferenta i sprzedaży nieruchomości przed zakończeniem promocji.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone