Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Radzymina nieruchomość znajduje się na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych (A.11.MNU).

Opis oferty

Budynek biurowy blisko centrum, w pobliżu trasy wylotowej w kierunku Warszawy.

Działka o powierzchni 593 m2 zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 189,61 m2. Budynek jest obiektem 2-kondygnacyjnym z poddaszem nieużytkowym o powierzchni 38,74 m2. Wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. Ściany zewnętrzne murowane, otynkowane i pomalowane. Dach o złożonej konstrukcji drewnianej, pokryty blachą.

Wykończenie: podłogi w pomieszczeniach technicznych na parterze w postaci wylewki betonowej lub pokryte płytkami PVC. Na korytarzach i klatce schodowej położone płytki ceramiczne. Ściany wykończone tynkiem cementowo-wapiennym, malowane farbą emulsyjną. Drzwi wewnętrzne płycinowe. Podłogi w pomieszczeniach na piętrze pokryte płytkami PVC, w toaletach płytki ceramiczne. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, teletechniczną, centralnego ogrzewania. Część parterowa budynku ma charakter typowo techniczny, z małymi otworami okiennymi. Pomieszczenia biurowe znajdują się na pierwszym piętrze. Wejście znajduje się w zachodniej części, od strony al. Jana Pawła II.

Działka posiada regularny kształt, zbliżony do prostokąta. Zachodnią granicą przylega do pasa drogowego al. Jana Pawła II, od południa graniczy z drogą publiczną: wąską boczną drogą o nawierzchni asfaltowej. W zachodniej części działki znajduje się budynek biurowy, natomiast w jej wschodniej części znajduje się altana śmietnikowa oraz stalowy kontener nie związany trwale z gruntem. Ciągi piesze oraz jezdne utwardzone kostką betonową.

W pobliżu:

  • 250 m - przystanki ZTM Warszawa
  • 600 m - centrum miasta
  • 1 km - placówki oświaty
  • zabudowa mieszkaniowa i handlowo-usługowa

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 113,87 m2 w budynku na zasadzie użytkowania.
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Informacje dla pośredników

Negocjacje

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone