Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem UP – zabudowa o drobnej funkcji usługowo –produkcyjnej z zabudową mieszkaniową opcjonalnie.

Opis oferty

Budynek biurowo-mieszkalny w Szklarkach.

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 221 o powierzchni 4400 m² oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:
- budynku biurowo-techniczno-mieszkalnego o powierzchni użytkowej 658,60 m²
- budynku agregatorni o powierzchni użytkowej 34,91 m²
- budynku garażowego nr 1 o powierzchni użytkowej 90,13 m²
- budynku pomocniczego o powierzchni użytkowej 17 m²
- wiaty o powierzchni użytkowej 38 m² - budynku garażowego nr 2 o powierzchni użytkowej 15,90 m².
Budynek biurowo-techniczno-mieszkalny – obiekt składający się z części dwu oraz trzykondygnacyjnej, został oddany do użytkowania w 1945 r., później sukcesywnie modernizowany. Część mieszkalna (aktualnie nieużytkowana) jest całkowicie podpiwniczona, trzykondygnacyjna z poddaszem użytkowym. Część techniczna – częściowo podpiwniczona, dwukondygnacyjna ze strychem.

Budynek agregatorni – obiekt niepodpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej wykonany w technologii tradycyjnej. Rok budowy 1945. Budynek garażowy nr 1 – obiekt niepodpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej wykonany w technologii tradycyjnej, murowany. Rok budowy – 1980 rok. Budynek pomocniczy – obiekt niepodpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej wykonany w technologii tradycyjnej, murowany. Rok budowy – 1945 rok. Kompleksowa przebudowa i modernizacja w latach 80-tych XX w.

W pobliżu:

  • 1 km – droga krajowa nr 12
  • 1,2k m – duży dyskont spożywczy
  • 1,5 km – centrum miejscowości
  • 53 km – Legnica
  • 58 km – Zielona Góra

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie odpłatnych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

1) powierzchni 56,90 m2 w budynku biurowo – techniczno - mieszkalnym na zasadzie użytkowania
2) powierzchni w gruncie 86,80 m2, na zasadzie służebności przesyłu

3) powierzchni na gruncie 0,3 m2, na zasadzie użytkowania

4) powierzchni na elewacji 17,4 m2, na zasadzie służebności przesyłu

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone