Uwarunkowania planistyczne

Budynek pod usługi medyczne, w pobliżu granicy.

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Chojna nieruchomość położona jest na terenie przeznaczonym do rehabilitacji i uzupełnień.

Opis oferty

Duży budynek biurowy z garażami i parkingiem, blisko granicy z Niemcami.

Budynek biurowy 3-kondygnacyjny o powierzchni: 1382,80 m2, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej. Fundamenty z kamienia, ściany konstrukcyjne i działowe z cegły ceramicznej. Stolarka okienna PVC ora drewniana, okna częściowo kratowane. Drzwi wewnętrzne drewniane, płycinowe. Drzwi wejściowe z profili aluminiowych, przeszklone. Podłogi na parterze wyłożone terakotą i wykładziną winylową. Podłogi w piwnicy betonowe. Schody żelbetowe, w piwnicy betonowe.Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną; wodociągową; kanalizacyjną; instalacje c.o.; teletechniczną; odgromową;

Garaż stanowi budynek 1-kondygnacyjny, wolnostojący o pow. 44,70 m2, wykonany w technologii tradycyjnej.

Działka, na której znajdują się zabudowania, posiada uzbrojenie w sieć kanalizacyjną, wodociągową i energetyczną. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową (ul. Bałtycka). 

W pobliżu:

  • 150 m - Ratusz
  • droga krajowa nr 31
  • punkty handlowo-usługowe
  • restauracje

 

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na rzecz Orange Polska bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych do pomieszczeń o łącznej powierzchni 215,84 m2, zapewnienia dostępu do infrastruktury na elewacji (12,49 m2) oraz służebności przesyłu sieci teletechnicznych usytuowanych w gruncie o powierzchni 118,36 m2 oraz użytkowania na gruncie 6,23 m2.

Informacje dla pośredników

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na rzecz Orange Polska bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych do pomieszczeń o łącznej powierzchni 215,84 m2, zapewnienia dostępu do infrastruktury na elewacji i budynku oraz służebności przesyłu sieci teletechnicznych usytuowanych w/na gruncie o łącznej powierzchni 128,80 m2.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone