Uwarunkowania planistyczne

Lokal użytkowy w pawilonie usługowym, blisko centrum handlowego.

Działka nr 48 (AM-18, obręb 0060) objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Zabobrze w Jeleniej Górze. Zgodnie z treścią tego planu działka nr 48 płożona jest na obszarze z przeznaczeniem podstawowym tereny usług komercyjnych, dopuszczalnym - usługi publiczne oraz ulice dojazdowe

Opis oferty

Do sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 274 m².
Budynek w zabudowie wolnostojącej dwukondygnacyjny, podpiwniczony, konstrukcja żelbetowa. Budynek odsunięty jest od linii zabudowy ulicy. Rzut bryły budynku ma kształt kwadratu z wewnętrznym dziedzicem. Dostęp do lokali na I piętrze z galerii schodami zewnętrznymi.

Lokal do którego TP S.A posiada spółdzielcze własnościowe prawo usytuowany jest na parterze i w piwnicy. Na parterze znajdują się przedsionki, komunikacja, sala obsługi, pomieszczenia biurowe, kasa kabiny, klatka schodowa. W piwnicy znajdują się pomieszczenia socjalne, magazyny, pomieszczenia techniczne, węzeł sanitarny, korytarze.

W pobliżu:

  • 300 m – duży dyskont spożywczy
  • 500 m – droga krajowa nr 3
  • 1 km – stacja kolejowa Jelenia Góra Zabobrze
  • 1,2 km – centrum handlowe Galeria Sudecka
  • 1,8 km – Rynek
  • 2 km –  centrum

Lokalizacja

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone