Uwarunkowania planistyczne

Teren, na którym zlokalizowana jest nieruchomość, objęty jest aktualnie obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonym Uchwałą Nr XLVI/751/2022 Rady Miejskiej w Koszalinie z dnia 19.05.2022 r. zgodnie z którym działka gruntu nr 31 leży na terenie oznaczonym symbolem C6.U/MW, dla którego ustalono:

Przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, zabudowa usługowa;

 

 

 

 

 

Opis oferty

Obiekt z przeznaczeniem na akademik lub hostel, w pobliżu Politechniki Koszalińskiej.

Przedmiot transakcji obejmuje nieruchomość stanowiącą prawo użytkowania wieczystego ustanowione do dnia 05 grudnia 2089 r. działki gruntu nr 31 obszaru 1 361 m2 zabudowanej budynkiem biurowo-technicznym o powierzchni użytkowej 2 136,30 m2, stanowiącym odrębny od gruntu przedmiot własności.

Budynek biurowo-magazynowy o powierzchni 2 136,30 m2 jest obiektem 1-piętrowym, podpiwniczonym. Na piętrze: przestrzenie biurowe, magazynowe, sanitarne oraz pomieszczenie centrali. W kondygnacji podziemnej mieści się magazyn, piwnica oraz pomieszczenie sanitarne. Budynek wyposażony jest w centralne ogrzewanie, sieć wodociągowo-kanalizacyjną, elektrykę, gaz.Biurowiec jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Cechuje się również dobrym standardem wykończenia. Przed nieruchomością znajduje się parking miejski na ok. 10 miejsc postojowych.

Wielkość działki to obszar 1 361 m2 na planie prostokąta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dojazd do działki przez ul. Leopolda Okulickiego od strony ul. Juliana Fałata.

W pobliżu:

  • 200 m - Przychodnia Lekarska
  • 280 m - przystanek autobusowy
  • 600 m - ZUS
  • 650 m - Park im. Tadeusza Kościuszki

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

  • powierzchni 309,95 m2 w budynku, na zasadzie użytkowania
  • powierzchni 42,2 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu
  • powierzchni 21,28 m2 na gruncie, na zasadzie służebności przesyłu
  • powierzchni 42,36 m2 na dachu, na zasadzie użytkowania
  • powierzchni 0,04 m2 na elewacji, na zasadzie użytkowania

 

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wcześniejszego wybrania oferenta i sprzedaży nieruchomości przed zakończeniem promocji.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone